Zorganizuj konferencje w Concordia Design

Zorganizuj konferencje w Concordia Design

Concordia Design to centrum designu i kreatywności w Poznaniu o unikalnej formule działania. Jego częścią jest Concordia Events – dział, w ramach którego projektujemy wydarzenia. Robimy to zgodnie z własną metodologią event design  - na początku zawsze diagnozujemy potrzeby klienta, następnie tworzymy dopasowany scenariusz i realizujemy wydarzenie.

Mieścimy się w zabytkowym budynku z XIX wieku o postindustrialnym, niepowtarzalnym charakterze.  Posiadamy 1000 m² przestrzeni o nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych. Mamy dwie duże sale bankietowe, które można połączyć i które mieszczą nawet 500 osób. Oprócz tego do dyspozycji gości jest również kilka mniejszych sal warsztatowych, idealnych na bardziej kameralne spotkania. Concordia zarządza również jedną z największych sal konferencyjno – widowiskowych w Poznaniu. Aula Artis to wyjątkowe miejsce łączące biznes i sztukę oraz idealne miejsce do organizacji wydarzeń o prestiżowym charakterze.

Projektujemy konferencje, jubileusze, bankiety, premiery produktów (w tym samochodów), imprezy integracyjne i szkoleniowe. Często proponujemy klientom nasze autorskie rozwiązania, takie jak gra kreatywna, art experience, formuła super chefa czy kolacja w ciemnościach. Są to scenariusze,  które w sprawdzony i skuteczny sposób pozwalają integrować, motywować i przekazywać konkretną wiedzę uczestnikom wydarzenia.

W Concordia Design doskonale rozumiemy trendy i nowe zjawiska, wiemy, że konferencja z ciągiem wykładów to dzisiaj zdecydowanie za mało. Dlatego zawsze, oprócz wynajmu przestrzeni, staramy się dostarczać naszym klientom takie pomysły i rozwiązania, które sprawiają, że każdy event u nas jest nie tylko ciekawy, ale również angażujący i skuteczny!

Czerwiec to dobry czas, żeby bliżej poznać centrum eventowe Concordia Design i przekonać się, jakie są jego możliwości. W tym miesiącu mamy ofertę specjalną na wynajem wszystkich sal i będzie można z nich skorzystać w dużo korzystniejszej cenie. Zapraszamy!