XIV KONGRES PRAWA PRACY PRZED NAMI

XIV KONGRES PRAWA PRACY PRZED NAMI
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Kongresu Prawa Pracy. XIV edycja konferencji będzie ósmym z cyklu spotkań planowanych na ten rok . Start już 27 września w Hotelu Aspel przy ulicy Bratysławskiej w Krakowie.

Kongres Prawa Pracy to cykliczne spotkania przedstawicieli stanowisk kierowniczych: prezesów, członków zarządów, działów administracyjnych, personalnych, prawnych i HR. Idea spotkania zrodziła się w 2011 roku w Warszawie wśród menedżerów firm zaprzyjaźnionych i współpracujących z Grupą Most Wanted! Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Na 2013 rok organizatorzy zaplanowali cykl co najmniej 10 spotkań. To dowód na to jak wielka jest potrzeba wiedzy na tematy związane z praktyką stosowania prawa pracy.

Ważne zagadnienia z dziedziny prawa m.in. jak bezpiecznie rozwiązać umowę z pracownikiem, optymalizacja czasu pracy w zmiennych warunkach biznesowych czy odpowiedzialność pracodawcy za skutki wypadków w czasie pracy będą tematami wrześniowej konferencji. Tak jak poprzednio spotkanie upłynie pod hasłem Prawo pracy a skuteczne zarządzanie personelem.

Trudne aspekty z zakresu interpretacji przepisów skrzętnie omówią znakomite prelegentki. Wśród nich m.in.: Aleksandra Piecko–Mazurek (Kancelaria Radców Prawnych Piechota, Piecko–Mazurek spółka partnerska w Rybniku), Monika Smulewicz (Dyrektor Zarządzający Grant Thornton FPA Outsourcing sp. z o.o.), radca prawny Anna Roessler (wspólnik w kancelarii Marek Płonka i Wspólnicy Spółka komandytowa z Bielska–Białej), Regionalny Kierownik Sprzedaży Ewa Zawada, dietetyk kliniczny Lidia Trawińska (Centrum Medyczne VIMED) adwokat Paulina Grotkowska ( kancelaria adwokacka Kruk i Partnerzy)

Zobacz pełny program konferencji Start o 8:30 w Hotelu Aspel w Krakowie. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Partnerem medialnym Kongresu Prawa Pracy jest serwis salebiznesowe.pl

Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj

INFORMACJA PRASOWA