Szczawnica Park Resort & Spa *****, czyli nowoczesne przestrzenie konferencyjne w Pieninach

Szczawnica Park Resort & Spa *****, czyli nowoczesne przestrzenie konferencyjne w Pieninach

W sercu malowniczych Pienin, otulonych niezwykłą przyrodą, znajduje się niezwykłe miejsce, które staje się oazą spokoju i luksusu dla wszystkich poszukujących wyjątkowego wypoczynku. Szczawnica Park Resort & Spa, zasłużenie noszący pięć gwiazdek, to nie tylko miejsce noclegowe, ale prawdziwa enklawa dla tych, którzy pragną doświadczyć wyjątkowego luksusu i relaksu w sercu górskiego regionu.

Od chwili, gdy wkroczysz do wnętrza tego ekskluzywnego obiektu, zostaniesz oczarowany nie tylko spektakularnym widokiem na Pieniny, lecz także atmosferą pełną elegancji i dbałości o detale. 

Jednak to nie tylko wnętrza czynią to miejsce wyjątkowym. To także obsługa, która dedykowana jest spełnianiu oczekiwań nawet najbardziej wymagających gości. Personel tego luksusowego resortu nieustannie pracuje nad tym, aby każdy pobyt był nie tylko komfortowy, ale także niezapomniany.

Sale Konferencyjne Szczawnica 

Szczawnica Park Resort & Spa ***** to wyjątkowe miejsce, które oferuje doskonałe warunki do organizacji konferencji na najwyższym poziomie. Obiekt posiada 6 nowoczesnych sal konferencyjnych, spełniających najwyższe standardy i zapewniających idealne środowisko do efektywnej pracy.

Każda z sal konferencyjnych w Szczawnica Park Resort & Spa została starannie zaprojektowana, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne wyposażenie, ergonomiczne rozwiązania oraz eleganckie wnętrza sprawiają, że praca podczas konferencji staje się przyjemnością. Dostępność najnowocześniejszych technologii audio-wizualnych gwarantuje sprawną realizację prezentacji i spotkań biznesowych.

Największa sala konferencyjna w obiekcie może pomieścić imponującą liczbę 320 osób, co czyni Szczawnica Park Resort & Spa jednym z największych i najbardziej prestiżowych ośrodków konferencyjnych w regionie. Ta przestronna sala doskonale sprawdza się zarówno podczas dużych konferencji, bankietów czy prezentacji produktów. 

Nocleg Szczawnica 

Szczawnica Park Resort & Spa zachwyca także swoimi 145 pokojami oraz apartamentami, doskonale łącząc nowoczesność z tradycyjnym góralskim charakterem. Każdy z pokoi w tym luksusowym kompleksie został starannie urządzony, aby zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta gości, przeplatając elegancję z lokalnym folklorem. Wnętrza są utrzymane w wysokim standardzie, a wykorzystane materiały nawiązują do tradycji góralskiej, tworząc atmosferę wyjątkową i pełną ciepła.

Jednym z największych atutów Szczawnica Park Resort & Spa są panoramiczne okna, które otwierają się na malowniczą Dolinę Grajcarka. To niezapomniane widoki dodają wyjątkowego uroku pobytowi, umożliwiając gościom delektowanie się pięknem górskiego krajobrazu bez wychodzenia z komfortu swojego pokoju.

Szczawnica Park Usługi Dodatkowe

W centralnym punkcie kompleksu znajduje się imponujący basen, w którym zastosowano zaawansowaną technologię OSPA. To miejsce doskonale nadaje się do relaksu, poprawy kondycji fizycznej czy po prostu wspaniałej zabawy w wodzie. Basen ten stanowi doskonałe centrum rekreacyjne dla wszystkich gości, pragnących zrelaksować się w przyjemnej atmosferze. Dodatkowym elementem relaksacyjnym są różnorodne sauny. Obiekt Szczawnica Park Resort & Spa ***** dysponuje sauną suchą, sauną IR (infra czerwieni) oraz sauną parową.  

W Palenisko Grill Bar, który stanowi serce obiektu, goście mogą doświadczyć wyjątkowych biesiad w stylu staropolskim. To idealne miejsce do organizacji imprez firmowych, gdzie spotkania nabierają niepowtarzalnego charakteru dzięki atmosferze, klimatowi oraz tradycyjnym potrawom serwowanym przy użyciu paleniska. 

Dowiedz się więcej o obiekcie Szczawnica Park Resort & SPA TUTAJ!