Spotkanie branży medycznej Nowoczesna Placówka Medyczna

Spotkanie branży medycznej Nowoczesna Placówka Medyczna
Już po raz drugi firma MultiTrain organizuje ogólnopolskie spotkanie Nowoczesna Placówka Medyczna. W tym roku, będzie to okazja do zapoznania się nowymi standardami leczenia, Wsparciem Systemu Ratownictwa Medycznego w Ochronie Zdrowia i sposobami wykorzystania w medycynie innowacyjnych technologii.

Nowoczesna Palcówka Medyczna jest cyklem szkoleń i konferencji połączonych z targami sprzętu technologii medycznych. Porusza aktualne problemy polskiej służby zdrowia oraz daje niepowtarzalną możliwość poznania obecnych i nadchodzących trendów w branży.

Wśród zaproszonych wykładowców znajdą się wybitne autorytety, przedstawiciele Uniwersytetów Medycznych, prestiżowych wydawnictw branżowych, Instytucji i Stowarzyszeń Naukowych. Nowoczesny sprzęt medyczny zaprezentują rekomendowani producenci aparatury i sprzętu medycznego.

Konferencje Nowoczesnej Placówki Medycznej kierowane są do osób zarządzających placówkami medycznymi, które borykają się z problemami natury finansowej, organizacyjnej i technicznej. Uczestnictwo w wydarzeniu pozwoli uzupełnić wiedzę, wymienić poglądy i doświadczenia. Da odpowiedź na nurtujące kadry medyczne kwestie i zainspiruje do nowych działań.

Więcej informacji dostępne na stronie wydarzenia http://www.multiexpo.pl/targi-medyczne


Patronem medialnym Nowoczesnej Placówki Medycznej jest serwis SaleBiznesowe.pl

INFORMACJA PRASOWA