Przeżyj najciekawsze wydarzenia 2020r. w prywatnej loży VIP na PGE Narodowym!

Przeżyj najciekawsze wydarzenia 2020r. w prywatnej loży VIP na PGE Narodowym!

PGE Narodowy to jedna z najbardziej luksusowych aren wielofunkcyjnych w Europie. Jest największym stadionem w Polsce i jako jedyny w tej części Europy posiada elitarną klasę rozgrywkową „UEFA Elite Stadiums". Ten obiekt jest nie tylko ekskluzywny, dostojny i efektowny, ma swoją niebywałą historię, ale przede wszystkim wywołuje wielkie, pozytywne emocje, jakich nie można doświadczyć nigdzie indziej.

W 2020 roku serce PGE Narodowego będzie tętnić muzyką. Na arenie wystąpią największe światowe gwiazdy Sting, Guns N' Roses, Iron Maiden, Rammstein, Andrea Bocelli, zaś we wrześniu odbędzie się kolejna edycja Roztańczonego PGE Narodowego, który wypełni arenę muzyką rozrywkową. Prawdopodobnie w Biało-Czerwonej Twierdzy mecz towarzyski rozegra Reprezentacja Polski w piłce nożnej, która od 5 lat nie przegrała żadnego spotkania na tym stadionie. Obiekt nie zawiedzie również fanów Czarnego Sportu, którzy w maju będą mogli podziwiać zmagania najlepszych zawodników żużlowych. Nie zabraknie również największych kongresów i spotkań biznesowych z różnorodnych branż. 

Wielkie koncerty i spektakularne wydarzenia sportowe są magnesem dla przedsiębiorców, którzy decydują się na długoterminowy wynajem ekskluzywnych lóż dostępnych na obiekcie. Biznesmeni doskonale wiedzą, iż połączenie emocji, których nie można doświadczyć nigdzie indziej oraz ekskluzywnego charakteru areny z biznesem otwiera nowe możliwości i pozwala na nawiązywanie efektywnych relacji, które przecież są gwarantem sukcesu. Jak wskazuje operator obiektu przedsiębiorcy cenią sobie dostęp do loży zarówno podczas wydarzeń całostadionowych, jak i na co dzień – 365 dni w roku – 24 godziny na dobę. Umożliwia im to stworzenie niecodziennej przestrzeni dla swojej firmy, w której organizują zebrania kadry zarządzającej, prezentacje nowych produktów oraz kolacje biznesowe ze swoimi klientami.

Długoterminowy wynajem loży VIP to gwarancja luksusu na wyłączność. Serwis Individual Concierge podczas wydarzeń całostadionowych, ekskluzywne skórzane fotele VIP na balkonie bezpośrednio przed lożą oraz osobne wejście VIP z czerwonym dywanem to tylko część udogodnień, które zapewnia to rozwiązanie. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń: 661 661 457 lub 661 661 452 lub odwiedź stronę internetową PGE Narodowego:  http://www.biznes.pgenarodowy.pl/10671-66f4d