Początek 2022 roku przyniósł zmiany kadrowe w Louvre Hotels Group

Początek 2022 roku przyniósł zmiany kadrowe w Louvre Hotels Group

Jak to mówią: Nowy rok, nowe wyzwania! I właśnie to zdanie mogli wypowiedzieć Olga Śmielak i Szymon Ciężkowski, którzy z początkiem roku objęli nowe stanowiska w ramach struktury organizacyjnej sieci Louvre Hotels Group. Pani Olga została General Managerem w hotelu Campanile Katowice, a pan Szymon Deputy General Managerem kompleksu hotelowego grupy w Warszawie.

Olga Śmielak z LHG związana jest od 2014 roku, kiedy to zaczynała swoją karierę w katowickim Campanile w dziale Front Office. W ciągu tych kilku lat udało jej się awansować na zastępcę dyrektora. Swoje doświadczenie i wiedzę wykorzystała, by wspierać multibrandowe kompleksy Louvre Hotels Group w Warszawie i Wrocławiu w czasie trwania kryzusu pandemicznego. Następnie wróciła do Campanile Katowice, by tam pełnić obowiązki dyrektora hotelu. Na stanowisku tym potwierdziła swoje przywódcze zdolności i tym samym z początkiem roku 2022 oficjalnie została General Managerem hotelu w Katowicach. 

 – Wybraliśmy Olgę ze względu na jej duże zaangażowanie we wszystkie codzienne operacje hotelu, doskonały kontakt z zespołem oraz chęć rozwoju – powiedział Jan Błoński, dyrektor regionu południowego Louvre Hotels Group.

– Ostatnie miesiące pracy w niezwykle trudnych warunkach pozwoliły nam nie tylko przetrwać, ale też wytyczyć nowe ścieżki rozwoju. Dziękuję mojemu zespołowi za wsparcie. Jestem przekonana, że gdy jesteśmy razem, to nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – mówi Olga Śmielak, General Manager hotelu Campanile Katowice.

Szymon Ciężkowski również swoją przygodę z Louvre Hotels Group rozpoczął w 2014 roku, tylko że w hotelu Campanile Warszawa. Już po 3 latach dzięki dobrym wynikom awansował na stanowisko General Managera hotelu Campanile Lublin. Po kilku latach wrócił do Warszawy, by tam pełnić stanowisko Operations Managera. Pracował początkowo pod kierunkiem Grzegorza Uszyckiego, a następnie Iwony Janosiewicz w warszawskim kompleksie hotelowym Louvre Hotels Group (czyli kompleksie obejmującym takie marki, jak Golden Tulip, Premiere Classe i Campanile). Pan Szymon w styczniu awansował na stanowisko Deputy General Managera tego kompleksu w Warszawie.

W tym kompleksie na p. Szymona czeka sporo wyzwań. Nowy rok oznacza dla warszawskiego obiektu multibrandowego ponowne otwarcie odnowionego hotelu Golden Tulip Warsaw Centre oraz uruchomienie przestrzeni gastronomiczno-rozrywkowej The Complex.

Zarówno pani Oldze, jak i panu Szymonowi serdecznie gratulujemy oraz życzymy wielu wyzwań i wielu sukcesów!

INFORMACJA PRASOWA