PGE Narodowy - innowacyjne i niezwykle skuteczne kroki w branży MICE #przejdźnahybrydę

PGE Narodowy - innowacyjne i niezwykle skuteczne kroki w branży MICE #przejdźnahybrydę

Obecna sytuacja, spowodowana pandemią koronawirusa pokrzyżowała niejedne plany - wiedzą o tym wszyscy, a w szczególności przedstawiciele i klienci branży MICE. Rynek ten jednak wraca do życia, stawiając śmiałe i przemyślane kroki.


Jest duża grupa osób, która w świecie nowych ograniczeń spowodowanych pandemią, błyskawicznie się odnalazła. Wszelkie obostrzenia zakorzeniły się w jej codziennym funkcjonowaniu na tyle mocno, że wciąż decyduje się na trwałe zachowanie dystansu, mając na względzie m.in. własne bezpieczeństwo. Pozostali jednak są absolutnie spragnieni kontaktu z drugim człowiekiem i możliwością bezpośredniej dyskusji czy networkingu. PGE Narodowy wyszedł więc naprzeciw potrzebom obu tych grup, proponując organizację wydarzeń hybrydowych.

 

Tego typu przedsięwzięcia zdobywają coraz większą popularność. Łączą w sobie bezpośrednią, fizyczną obecność w danym miejscu z wirtualnym kontaktem w czasie rzeczywistym. Te mieszane spotkania są nie tylko szybką odpowiedzią na potrzeby współczesnej branży spotkań, ale i trendem, który z pewnością odmieni świat MICE.

 

Co zyskujemy, decydując się na wydarzenie hybrydowe? M.in.:

  • bezpieczeństwo i komfort
  • zdecydowanie większy zasięg przedsięwzięcia
  • możliwość zaproszenia gości z każdego zakątka kraju i świata (bez lotów, dojazdów i noclegów!)
  • niezmienną możliwość dyskusji - interaktywne rozwiązania pozwalają na zadawanie pytań, korzystanie z chatu, udział w głosowaniach czy ankietach


PGE Narodowy, będąc niekwestionowanym liderem branży spotkań, wciąż pozostaje doskonałym miejscem, jak i partnerem do organizacji wydarzeń, tym razem hybrydowych. Wszystko to z myślą o bezpieczeństwie nawet najbardziej wymagających klientów, którzy pragną iść z duchem czasu i aktualnych potrzeb. Pozwala na to zarówno unikalna sceneria areny oraz jej solidni partnerzy technologiczni, zapewniający niezawodne, interaktywne rozwiązania.

PGE Narodowy to miejsce nowych możliwości dla Twojej firmy i jej klientów.

#przejdźnahybrydę