Otwarcie Royal Hotel Tulip Sand w Kołobrzegu już jutro!

Otwarcie Royal Hotel Tulip Sand w Kołobrzegu już jutro!

W maju pisaliśmy Wam, że kolejna marka z portfolio Louvre Hotels Group wchodzi na polski rynek hotelowy. Pierwszym obiektem pod szyldem Royal Tulip będzie wyremontowany Hotel Sand w Kołobrzegu. Dzisiaj możemy Was poinformować, że otwarcie hotelu nastąpi już jutro (8 czerwca).

Prace remontowane w Hotelu Sand objęły nie tylko pokoje i apartamenty hotelowe, ale także SPA, restaurację i przestrzenie publiczne obiektu. Prace nad dostosowaniem istniejącego już hotelu do standardów międzynarodowej marki Royal Tulip trwały od końca ubiegłego roku. 

– Cieszymy się, że możemy otworzyć hotel marki Royal Tulip w Europie, a zarazem kolejny hotel w Polsce, która od wielu lat jest dla nas ważnym rynkiem – powiedział Andreas Tscherning, COO International Hotels, Louvre Hotels Group.

Luksusowy hotel pod nową marką zaoferuje 114 pokoi nad samym brzegiem morza, jedynie 5 minut spacerkiem od plaży. Hotel od lat cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony turystów z Polski, jak i zza granicy. 

– Gruntowna renowacja odmieniła oblicze obiektu, nadając mu charakter prawdziwie nowoczesnego kurortu. Goście będą mogli zrelaksować się w Sand Wellness oraz znów skosztować specjałów serwowanych w restauracji Sand{acz}, która została wyróżniona w przewodniku Gault&Millau Polska – powiedział Łukasz Genera, dyrektor Royal Hotel Tulip Sand.

Royal Hotel Tulip Sand Kołobrzeg to owoc porozumienia między Louvre Hotels Group i Zdrojowa Invest & Hotels. 

W odnowionym hotelu znajdziemy designerskie meble i wysokiej klasy materiały wykończeniowe, które tworzą razem atmosferę królewskiego luksusu. Jednocześnie, tak jak pisaliśmy w poprzednim artykule na temat Royal Tulip, marka ta przykłada dużą wagę do dbałości o środowisko. W luksusowych pokojach Royal Hotel Tulip Sand w Kołobrzegu goście mogą korzystać z ekologicznych kosmetyków z linii DAMANA® Solid Range, które to zostały stworzone z myślą o ograniczeniu wpływu branży kosmetycznej na środowisko naturalne. 

INFORMACJA PRASOWA