Odkryj Polskę hasłem kampanii sieci Radisson. Weź udział w konkursie z wyjątkowymi nagrodami.

Odkryj Polskę hasłem kampanii sieci Radisson. Weź udział w konkursie z wyjątkowymi nagrodami.

wPolsceNajlepiej, Zostań w Polsce, Odkryj Polskę - haseł zachęcających Polaków do spędzenia wakacji w Polsce pojawiło się w ostatnim czasie całkiem dużo. Nic w tym dziwnego. Całej branży hotelarskiej zależy, by zatrzymać klienta w kraju. Zależy na tym nie tylko hotelom, a właściwie całej polskiej gospodarce. Nic w tym złego - Polska jest piękna i warto ją odkrywać!

Sieci hotelowe wymyślają coraz to ciekawsze oferty, by zachęcić gościa do odwiedzenia ich hoteli. Promocja własnej marki jest teraz chyba jeszcze bardziej potrzebna niż kiedykolwiek. Trzeba komunikować jasne przekazy, by pozyskać gościa. Trzeba mówić, że jest u nas bezpiecznie i co dodatkowego gość może otrzymać. 

Branża hotelarska wymyśla też cały czas nowe eventy i nowe kampanie, które mają przykuć uwagę gościa. 

Z jedną z takich akcji ruszyła ostatnio sieć Radisson Hotel Group, która w ramach swojej kampanii "Odkryj Polskę" organizuje wakacyjny konkurs. By wziąć w nim udział, wystarczy podczas swojego urlopu zrobić jedno niepowtarzalne zdjęcie w dowolnym miejscu Polski i zamieścić je do 31 sierpnia na swoim profilu Facebook lub Instagram. Konieczne jest dodanie hashtagów: #polskazradisson i #polskazparkinn, by organizator mógł Was znaleźć. 

Co można wygrać? Nagroda robi wrażenie! Nagrodą główną jest 14 WEEKENDOWYCH POBYTÓW do zrealizowania w każdym z hoteli Grupy Hotelowej Radisson w Polsce - wszystko dla jednego zwycięzcy. Wygrać pobyt w hotelu może jednak nie tylko jeden szczęśliwie. Każdy z polskich hoteli Radisson będzie miał swój własny voucher w postaci jednego pobytu weekendowego dla dwóch osób. Każdy hotel przyzna nagrodę wybranej osobie. 

W Polsce jest wiele fajnych hoteli Radisson. Zlokalizowane są one głównie w centrach miast i w najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscach. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy morza, jak i gór. Miłośnicy większych i mniejszych miejscowości. Sieć Radisson cały czas się w naszym kraju rozwija i powiększa. Niedługo otworzy się choćby nowy hotel w Kołobrzegu - Radisson Resort. 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i do odkrywania naszej pięknej Polski!

INFORMACJA PRASOWA