Ruszył nowy serwis rezerwacyjny wPolsceNajlepiej

Ruszył nowy serwis rezerwacyjny wPolsceNajlepiej

Bo gdzie, jak nie w Polsce, jest najfajniej? :) Polski Holding Hotelowy (PHH) uruchomił nową stronę internetową wPolsceNajlepiej, która umożliwia rezerwację noclegu we wszystkich hotelach i obiektach należących do grupy PHH w Polsce. Łącznie jest to 27 punktów. To pierwsza strona holdingu, która prezentuje wszystkie swoje obiekty. 

Przy rezerwacji pobytu w którymś z 27 hoteli i obiektów wchodzących w skład holdingu, pomocne mogą okazać się filtry, które umożliwią gościom szybsze wyszukiwanie obiektów według lokalizacji, typy obiektu, standardu, rodzajów pokoi, atrakcji czy oferowanych udogodnień.

Na stronie wPolsceNajlepiej.pl użytkownicy znajdą też wszystkie oferty specjalne dostępne w hotelach należących do PHH. Je również można filtrować po destynacji czy rodzaju wypoczynku. 

Co jeszcze ciekawe znajdziemy w nowym serwisie internetowym? Zakładkę "Inspiracje", które są kierowane do osób poszukujących inspiracji na wyjazd lub formę spędzenia wolnego czasu. Osoby te przeczytają o ciekawych miejscach i wydarzeniach. 

– Po długiej izolacji wywołanej pandemią widzimy duże zainteresowanie naszymi obiektami. Cieszymy się, że właśnie teraz, przed sezonem wakacyjnym możemy pochwalić się nową stroną. Mam nadzieję, że intuicyjna strona internetowa ułatwi gościom rezerwowanie kolejnych wyjazdów w naszych 27 obiektach – mówi Ewelina Karpińska, zastępca dyrektora marketingu w Polskim Holdingu Hotelowym.

INFORMACJA PRASOWA