Odetnij się od zgiełku w Dolina Charlotty Resort & SPA

Odetnij się od zgiełku w Dolina Charlotty Resort & SPA

Poszukujesz ciszy, spokoju, bliskości z naturą i miejsca, które zatrzyma czas? Nie szukaj dalej. Położona na aż 120 hektarach Dolina Charlotty Resort & SPA to wyjątkowy obiekt zlokalizowany nieopodal Słupska. 

Dolina Charlotty Resort & SPA zachwyca swoich Gości niepowtarzalną lokalizacją w okolicach Słupska, jednocześnie będąc oddalony od miejskiego zgiełku. Co więcej, Resort położony jest kilka kilometrów od przepięknych bałtyckich plaż i nadmorskiego kurortu Ustka. Dolina Charlotty oferuje wysokiej jakości noclegi, nowoczesne, ale zarazem klimatyczne sale konferencyjne, wyśmienitą kuchnię oraz bogatą ofertę usług dodatkowych. Czego chcieć więcej? Zostań z nami i zanurz się w tym magicznym miejscu! 

Sale Konferencyjne Dolina Charlotty Resort & SPA

Dla klientów biznesowych ten wyjątkowy obiekt przygotował kompleksową ofertę, która zapewni sukces każdego eventu. Do dyspozycji oddano aż trzy klimatyczne, różnorodne sale konferencyjne. Największa z nich - Magnolia - idealnie sprawdzi się jako miejsce dużych konferencji i szkoleń dla nawet 300 osób. Z kolei najmniejsza sala Kowalia stanowi przestrzeń stworzoną dla kameralnych spotkań do 40 osób. Trzy sale konferencyjne dają możliwość organizacji spotkań nawet do 410 uczestników. Oczywiście sale wyposażone są w nowoczesne udogodnienia i ergonomiczne meble, co pozwala na przeprowadzenie wydarzeń w atmosferze skupienia. 

Oprócz przestrzeni wewnętrznych, organizatorzy skorzystać mogą także z dużych terenów zielonych wokół obiektu. Na 120 hektarach zorganizować można niepowtarzalne pikniki,  jazdy przeróżnymi pojazdami, biegi rekreacyjne oraz ekstremalne, loty balonem i inne. Tutaj nie ma ograniczeń. 

Nocleg Dolina Charlotty Resort & SPA 

W Dolinie Charlotty nie zabraknie oczywiście także komfortowych noclegów, które pozwolą odpocząć po udanych spotkaniach biznesowych. Obiekt ten słynie ze swojej różnorodności, która przejawia się także w ofercie noclegowej. 

Do wyboru oddane zostały pokoje w budynku głównym, w stylowych domkach na drzewach oraz w Rybaczówce usytuowanej na jeziorze

W budynku hotelowym Goście znajdą aż 96 eleganckich i dopracowanych pokoi noclegowych wyposażonych w najpotrzebniejsze, nowoczesne udogodnienia. Z kolei 9 luksusowych domków na drzewie zachwyci ręcznie wykonanymi meblami i pięknymi widokami na otaczającą naturę. W Rybaczówce znajdują się trzy 4-osobowe, dwupoziomowe pokoje z salonową częścią wspólną i pięknymi, dużymi tarasami. W Dolinie Charlotty każdy znajdzie odpowiednią przestrzeń dla siebie! 

Usługi dodatkowe Dolina Charlotty Resort & SPA

W sercu malowniczej Doliny Charlotty Resort & SPA czeka na Gości dwupoziomowa restauracja Gościniec, gdzie otoczenie wody i lasów tworzy niepowtarzalny klimat. Menu goszczą przede wszystkim wyśmienite dania rybne, zapewniając niezapomniane doznania kulinarne. Dodatkowo, dostępna jest również elegancka i przestronna restauracja Charlotta w obiekcie głównym, idealna na różnorodne okazje.

Goście mogą korzystać z bogatej oferty dodatkowych usług, takich jak Spa Bali Hai z 12 gabinetami w stylu indonezyjskim oraz terapeutami z Bali, zapewniającymi relaksacyjne i odprężające doświadczenia. Strefa Wellness oferuje basen, brodzik ze zjeżdżalnią, 4 sauny, jacuzzi oraz salę fitness, zapewniając kompleksową opiekę nad zdrowiem i samopoczuciem.

Dla miłośników zwierząt i natury, dostępne są atrakcje takie jak ZOO i Wodne Zoo Safari, gdzie można uczestniczyć w rejsie łodzią między wyspami zamieszkałymi przez różnorodne zwierzęta oraz odwiedzić Fokarium z pokazem treningu medycznego.

Rozrywka nie jest tu jednak ograniczona jedynie do relaksu i obserwacji zwierząt. Goście mogą skorzystać z rozmaitych aktywności, w tym z kręgielni i bilardu w Rock Pubie, łowiska z możliwością organizacji zawodów wędkarskich, czy też kajaków i rowerów wodnych z możliwością organizacji spływu kajakowego. Przygotowano też boisko do piłki plażowej, a także amfiteatr z 10 000 miejsc, gdzie organizowane są różnorodne wydarzenia i koncerty.