New Trends in Tourism już niedługo!

New Trends in Tourism już niedługo!

Już tylko 2,5 tygodnia pozostało do 12. edycji konferencji New Trends in Tourism, która odbędzie się 31 marca i 1 kwietnia w Gdańsku, w Europejskim Centrum Solidarności. Nie warto jednak czekać z rejestracją do ostatniej chwili. 

Po jesiennej edycji NTT, konferencja wraca do swojej wiosennej tradycji. Tym razem wydarzenie zostało podzielone na 2 dni. 31 marca odbędą się warsztaty, a 1 kwietnia część zasadnicza. Podobnie jak w październiku, spotkanie odbędzie się zarówno w formie bezpośredniego udziału, jak i on-line.

Dlaczego New Trends in Tourism?

Najmocniejszą stroną NTT zawsze była i jest wiedza. I w kolejnej edycji to się nie zmieni. Oferujemy wykłady i warsztaty z takimi ekspertami jak Doug Lansky (pisarz, redaktor, mówca), Eran Ketter (lider myśli turystycznej, doradca, mówca), Marta Mills (specjalistka ds. turystyki zrównoważonej, szkoleniowiec), Justin Reid (marketer świadomych podróży, Tripadvisor), Aziz Abu Sarah (podróżnik Natonial Geograpphic, uznany działacz społeczny) czy Piotr Bucki (edukator, badacz, pisarz). Spotkanie poprowadzi Maciej Kutz. 

Nasi wybitni prelegenci w dziedzinie marketingu, zrównoważonej turystyki czy zarządzania, podzielą się z Tobą swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem.

NTT to wyjątkowe wydarzenie na mapie Polski:

  • 7 uznanych ekspertów z Polski, Wielkiej Brytanii, Izraela i Stanów Zjednoczonych 
  • 8  godzin praktycznych prelekcji
  • Warsztaty z ekspertami i wieczór networkingowy
  • Wycieczki fakultatywne dla uczestników konferencji.


Dla kogo jest konferencja?

  • Dla właścicieli i pracowników firm z szeroko pojętej branży turystycznej
  • Dla osób związanych z branżą turystyczną, które chcą poszerzać swoje indywidualne kompetencje
  • Dla managerów chcących sprawić, aby ich firmy jak najszybciej otrząsnęły się z okresu pandemii i dynamicznie się rozwijały.


W tym roku skupimy się na 4 najbardziej aktualnych obszarach: marketing nieoczywisty, marketing kierunku, zarządzanie, turystyka zrównoważona.

Dodajmy przy tym, że organizatorzy przewidzieli zniżki dla grup. I tak: grupa 5-9 osób oznacza dodatkowy rabat 15% od każdego pakietu. Natomiast grupy liczące minimum 10 osób otrzymają jeszcze korzystniejszą ofertę – aż 25% zniżki.

Dlatego bądźcie z nami i odwiedzajcie stronę NTT, gdzie znajdziecie kontakty i najświeższe informacje na temat wydarzenia: https://newtrendsintourism.com/

Link bezpośredni do rejestracji: https://newtrendsintourism.com/rejestracja.qbpage

Warto więc zapisać się jak najszybciej, aby zagwarantować sobie udział.

INFORMACJA PRASOWA