New Trends in Tourism – zapisy Early Birds tylko do 25 lutego!

New Trends in Tourism – zapisy Early Birds tylko do 25 lutego!

Czas tak szybko leci... jeszcze nie tak dawno zapraszaliśmy Was na jesienną edycję konferencji New Trends in Tourism, a już teraz trwają przygotowania do kolejnej, wiosennej edycji. Do 25 lutego można nabyć bilety w niższej cenie (o 25 %) w ramach promocji "Early Birds".

Tym razem NTT została podzielona na 2 dni. 31 marca odbędą się warsztaty, a 1 kwietnia część zasadnicza. Wydarzenie odbędzie się w fomule hybrydowej - tak jak w przypadku jesiennej edycji. 

12. edycja konferencji New Trends in Tourism odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Podczas spotkania uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach i warsztatach z takimi ekspertami, jak np. Eran Ketter (lider myśli turystycznej), Doug Lansky (pisarz podróżniczy, mówca, redaktor), Justin Reid (dyrektor ds. mediów, destynacji docelowych, hoteli o rozwoju w Tripadvisor), Marta Mills (specjalista ds. turystyki zrównoważonej) i Piotr Bucki (szkoleniowiec, pisarz, badacz). Imprezę poprowadzi znany i lubiany konferansjer Maciej Kautz. 

W czasie dnia uczestnicy będą mogli zdobyć cenną wiedzę i wskazówki od wybitnych prelegentów z dziedziny marketingu, zarządzania i zrównoważonej turystki, a po zmroku nadejdzie czas na wieczór networkingowy. Dodatkowo będą wycieczki fakultatywne dla uczestników konferencji. 

Konferencja hybrydowa New Trends in Tourism skierowana jest do:

  • właścicieli i pracowników firm z szeroko pojętej branży turystycznej,
  • osób związanych z branżą turystyczną, które chcą poszerzać swoje indywidualne kompetencje,
  • managerów chcących sprawić, aby ich firmy jak najszybciej otrząsnęły się z okresu pandemii i dynamicznie się rozwijały.


SaleBiznesowe.pl są Patronem Medialnym konferencji NTT. Zapraszamy w imieniu swoim i organizatora Gdańsk Convention Bureau i Visit Gdańsk.

Przypominamy, że do 25 lutego można kupić bilety z dużą zniżką 25 %. Organizatorzy przygotowali też specjalne zniżki dla grup:

  • grupa 5-9 osób oznacza dodatkowy rabat 15% od każdego pakietu,
  • grupa liczące minimum 10 osób otrzyma dodatkowy rabat 25% od każdego pakietu.


Link bezpośredni do rejestracji: https://newtrendsintourism.com/rejestracja.qbpage