Kieleckie Targi Edukacyjne poszerzone o Salon Wyposażenia Obiektów Szkoleniowych i Konferencyjnych

Kieleckie Targi Edukacyjne poszerzone o Salon Wyposażenia Obiektów Szkoleniowych i Konferencyjnych

W dniach 11-12 lutego 2015 odbędą się w Kielcach Targi Edukacyjne Edukacja Plus. Jednym z ciekawszych elementów tego wydarzenia będzie niewątpliwie Salon Wyposażenia Obiektów Szkoleniowych i Konferencyjnych.

Rynek obiektów szkoleniowych i konferencyjnych w Polsce stale się powiększa. Wynika to przede wszystkim z faktu, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z potrzeby ustawicznego kształcenia się i ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Salon Wyposażenia Obiektów Szkoleniowych i Konferencyjnych Edukacja Plus stanowi więc potrzebne urozmaicenie Targów Edukacyjnych.

Wystawcy oraz właściciele obiektów szkoleniowych będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą profesjonalnych sprzętów multimedialnych i audiowizualnych. Poszerzą swoją wiedzę na temat nowoczesnych technologii wykorzystywanych w omawianej branży, a także zapoznają się z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz sal i pomieszczeń konferencyjnych.

Wydarzenie Edukacja Plus ma szansę przyczynić się rozwoju przestrzeni szkoleniowo-konferencyjnych, by stawały się coraz bardziej nowoczesne i by posiadały coraz to nowsze udogodnienia, zarówno dla prowadzących i trenerów, jak również dla uczestników wszelkiego rodzaju form dokształcania.

INFORMACJA PRASOWA