IV edycja Event Biznes coraz bliżej, bilety już w przedsprzedaży

IV edycja Event Biznes coraz bliżej, bilety już w przedsprzedaży

7 listopada 2017 roku w Digital Knowledge Village w Warszawie odbędzie się IV Edycja Event Biznes organizowana przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Podobnie jak przy poprzednich edycjach, osoby, które interesują się organizacją wydarzeń, będą miały okazję się spotkać i wspólnie omówić najnowsze trendy na rynku eventowym. Na konferencję w szczególności zaproszone są zespoły PR, marketingu z korporacji, agencje, lokalizacje oraz podwykonawcy.

IV Edycja Event Biznes w Digital Knowledge Village w Warszawie to okazja do poznania najlepszych prelegentów branży zarówno z Polski, jak i zza granicy. 22 osoby wchodzące w skład Rady Programowej ciężko pracuje, aby zapewnić jak najwyższy poziom konferencji oraz zadowalające merytorycznie wykłady. Jest to zespół reprezentujący największe i najważniejsze agencje eventowe, media branżowe i korporacje w Polsce.    

Dyrektor programowa Event Biznes, Anna Nowakowska zapewnia, że tegoroczna edycja odbędzie się na wysokim poziomie, jednocześnie podkreśla, że nie zabraknie na niej inspirujących mówców, ciekawych wykładów ani informacji o najnowszych trendach.

Przedsprzedaż trwa do dnia dzisiejszego do 2 września, a można je kupić na stronie http://eventbiznes2017.syskonf.pl/

Konferencja Event Biznes
to wydarzenie, które co roku dedykowane jest osobom, które chcą budować silną i efektywną markę przy użyciu nowoczesnych form promocji.

Szczegółowy program zostanie podany w pierwszym tygodniu września na stronie
www.eventbiznes.pl


INFORMACJA PRASOWA