III Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w przygotowaniu.

III Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w przygotowaniu.
Już 21 listopada w Rzeszowie rusza kolejna, trzecia edycja Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Dwa dni warsztatów to okazja do wymiany doświadczeń i zdobywania wiedzy od ekspertów marketingu terytorialnego. Panel dyskusyjny poprowadzą najlepsi w swojej dziedzinie prelegenci z kraju i zagranicy.

Jak budować atrakcyjny wizerunek regionu i jak wykorzystać do tego nowoczesną technologie? Dokąd zmierza e-marketing miejsc, i czy inspiracje z zagranicy rzeczywiście są skuteczne na krajowym rynku? III Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach to dowód na to, jak ważne jest dziś szukanie odpowiedzi na te i inne pytania.

Urzędy Wojewódzkie, Miasta czy Gminy z roku na rok coraz więcej wysiłku i środków wkładają w skuteczna promocje. Ważna jest aktualna wiedza o środowisku marketingowym dlatego coraz większy nacisk kładzie się na podnoszenie kwalifikacji. Dynamicznie zmieniający się rynek obliguje, by promocja była nie chwilową moda ale konieczną inwestycją i długo rozwijaną strategią. Pozyskani inwestorzy, mieszkańcy, turyści i studenci to kapitał który procentuje latami.

W zeszłym roku sala konferencyjna w Hilton Garden Inn w Millenium Hall w Rzeszowie zebrała tłumy. Na trzeciej edycji kongresu poruszone zostaną takie kwestie jak m.in. budowanie atrakcyjności regionu, efekt miejsca pochodzenia, rozszerzenie brandu Berlin z turystycznego na turystyczno – konferencyjny. Uczestnicy będą szukali odpowiedzi na wiele trudnych pytań w tym jak prowadzić skuteczny marketing i jaki ma on wpływ na rozwój regionu.

Społeczeństwo jest coraz bardziej wymagające i zabiegane. Chcąc dotrzeć ze swoim przekazem do odbiorcy warto więc pokusić się o nowoczesne narzędzia komunikacji. Paneliści na tegorocznej konferencji porozmawiają o panujących trendach i coraz częściej obecnych w marketingu miast social mediach, questingu i aplikacjach mobilnych. Różne techniki generują różne efekty. Należy więc mieć świadomość skutków metod po jakie się sięga.

Głównymi partnerami wydarzenia są: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Rzeszowa, Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka. Oficjalnym partnerem jest serwis SaleBiznesowe.pl

Kongres jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia są przyjmowane do 11 listopada br.

Więcej informacji na stronie Kongresu www.podkarpackie.org.pl O innych projektach organizowanych przez Exacto Sp. z o.o. Na www.exacto.pl

INFORMACJA PRASOWA