Hotel RED*** w Ostrowcu Świętokrzyskim: idealne miejsce na konferencje i wypoczynek

Hotel RED*** w Ostrowcu Świętokrzyskim: idealne miejsce na konferencje i wypoczynek

Ostrowiec Świętokrzyski, położony na ziemi sandomierskiej w historycznej Małopolsce, to miasto znane głównie z przemysłu metalurgicznego. Jednak to malownicze miasteczko na wschodzie Polski kryje w sobie także ukryty skarb – Hotel RED***. Ten nowoczesny obiekt stoi na urokliwych obrzeżach miasta, co czyni go idealnym miejscem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń.

Spokojna okolica sprzyja kreatywnemu myśleniu, a dostępność do infrastruktury miasta jest wyjątkowo dogodna. W bliskim sąsiedztwie hotelu rozciąga się zielony park otoczony przyrodą, a za hotelem przepływa malownicza rzeczka, której szum sprzyja relaksowi i odprężeniu. Co więcej, załoga hotelu aktywnie dba o ochronę otaczającej przyrody, korzystając z instalacji fotowoltaicznych i solarowych w celu redukcji emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Hotel RED*** to doskonałe miejsce zarówno na organizację konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń, jak i imprez okolicznościowych. Konferencje organizowane w obiekcie zyskują dzięki profesjonalnemu podejściu załogi oraz doskonałej infrastrukturze. Profesjonalna obsługa jest gotowa pomóc od momentu planowania wydarzenia aż do pożegnania ostatniego gościa. Dzięki doświadczeniu i fachowości personelu, każde spotkanie odbywa się sprawnie i z sukcesem.

Konferencja Hotel RED

Największym atutem Hotelu RED*** są nowoczesne i przestronne sale konferencyjne. Największa z nich to klimatyzowana Sala Balowa o powierzchni 400 metrów kwadratowych, która powstaje z połączenia Sali Bankietowej i Restauracji.

Dodatkowo dostępna jest 200-metrowa Sala Konferencyjna, wyposażona we wszystkie niezbędne udogodnienia techniczne, włączając system nagłaśniający oraz ekrany i flipcharty. Przestrzeń konferencyjna w Hotelu RED*** spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów.

Nocleg Ostrowiec Świętokrzyski 

Po zakończeniu konferencji, Hotel RED*** oferuje komfortowy nocleg. Dysponuje trzydziestoma ośmioma klimatyzowanymi pokojami, w których znajdziemy wygodne miejsca do wypoczynku oraz funkcjonalne miejsce do pracy.

Nowoczesny, a jednocześnie przytulny wystrój pokoi sprzyja pełnemu odpoczynkowi i pozwala na naładowanie baterii. Goście mają pełną kontrolę nad klimatyzacją oraz systemem telewizyjnym, co pozwala dostosować urządzenia do własnych preferencji.

Usługi dodatkowe Hotel RED***

Po długim dniu wypełnionym konferencjami, goście Hotelu RED*** mogą delektować się wyśmienitymi potrawami podawanymi w restauracji, które są dziełem doświadczonego Szefa Kuchni. Restauracja serwuje wyrafinowane dania inspirowane zarówno tradycyjną polską, jak i światową kuchnią, zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi. Szef Kuchni gwarantuje niezapomniane wrażenia smakowe i wyruszenie w podróż przez różnorodność smaków.

Co więcej, Hotel RED*** oferuje szeroki wybór światowych win i innych alkoholi, a w okresie letnim goście mogą skorzystać z zadaszonego paleniska na zewnątrz hotelu, gdzie można zorganizować klimatyczne ognisko lub grilla.

W trosce o bezpieczeństwo gości, cały obiekt jest wyposażony w system monitoringu, a także jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dzięki nowoczesnym windom. Hotel RED*** to idealne miejsce, które łączy profesjonalizm, komfort i piękną przyrodę, tworząc doskonałe warunki zarówno do pracy, jak i relaksu.