Hotel Campanile Łódź otrzymał trzecią gwiazdkę!

Hotel Campanile Łódź otrzymał trzecią gwiazdkę!
10 marca br., decyzją Marszałka Województwa Łódzkiego, hotel Campanile Łódź dołączył do grona hoteli 3-gwiazdkowych.

Dyrekcja hotelu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Gości, w 2016 roku rozpoczęła przygotowania do zmiany zaszeregowania obiektu z dwóch na trzy gwiazdki. W efekcie, na wszystkich korytarzach wymienione zostały wykładziny, a w pokojach szafy garderobiane oraz pościel i ręczniki na artykuły wysokiej jakości. Wyposażenie pokoi uzupełniono o bezpłatną wodę, zestawy do czyszczenia odzieży i obuwia oraz igielnik.

W hotelu zmodernizowano także instalację internetową zapewniając najnowszej generacji system WiFi. Goście mogą teraz korzystać z jeszcze szybszego bezpłatnego Internetu, dostępnego na terenie całego obiektu, a za pośrednictwem urządzeń mobilnych komunikować się z obsługą hotelową i zapoznawać z najnowszymi ofertami hotelu i sieci dostępnymi w aplikacji Social WiFi.

Hotel Campanile Łódź oferuje 104 klimatyzowane, jedno- i dwuosobowe pokoje, restaurację z 80 miejscami do siedzenia, bar i ogródek letni oraz trzy klimatyzowane sale konferencyjno-bankietowe o łącznej powierzchni 183 m2, z pełnym zapleczem gastronomicznym. Sale umożliwiają organizację różnego rodzaju spotkań i przyjęć rodzinnych do 80, a bankietów do 100 osób. Ich wielkość i aranżację można dopasować do indywidualnych potrzeb. Hotel posiada monitorowany płatny parking naziemny z 80 miejscami.

INFORMACJA PRASOWA