Golden Tulip Balice Kraków nowym hotelem przy międzynarodowym lotnisku

Golden Tulip Balice Kraków nowym hotelem przy międzynarodowym lotnisku

Miło nam poinformować, że przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków-Balice powstanie nowoczesny, 4-gwiazdkowy hotel marki Golden Tulip, czyli marki należącej do sieci Louvre Hotels Group. Grzegorz Olchawski (CEO 3GO Sp z o.o. s.k.a) oraz Adam Konieczny (Louvre Hotels Group) podpisali porozumienie dotyczące zarządzania nowopowstającym hotelem zlokalizowanym zaledwie 5 minut od lotniska. 

To co wyróżniać ma Golden Tulip Balice Kraków, to z pewnością nowoczesne zaplecze biznesowe, bogata oferta noclegowa i doskonała lokalizacja (zarówno dla turystów, jak i gości podróżujących służbowo).  Dzięki doskonałej widoczności obiektu zarówno z autostrady, jak i z pokładów podchodzących do lądowania samolotów hotel będzie również wspaniałą wizytówką marki Golden Tulip w jednym z najruchliwszych hubów komunikacyjnych w Polsce.

– Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym bardzo ważnym przedsięwzięciu, które może liczyć na duże zdywersyfikowanie klientów i korzystać na strategicznym położeniu w pobliżu autostrady. Projekt przygotowano z myślą o bardzo nowoczesnym produkcie hotelowym i nietuzinkowym zapleczu konferencyjnym. Dla klientów lokalnych będzie to miejsce wielkich rodzinnych uroczystości, gdzie poziom jakości i profesjonalizmu przewyższy oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Taki jest cel zarówno LHG, jak i naszego partnera i inwestora. To dla nas wielki zaszczyt móc z nim współpracować – powiedział Adam Konieczny, MRICS Development Director Europe, Louvre Hotels Group.

Otwarcie planowane jest na 1 września 2023 roku.


INFORMACJA PRASOWA