Golden Tulip Balice Kraków

Golden Tulip Balice Kraków

Hotel Golden Tulip Balice Kraków przy międzynarodowym lotnisku będzie prawdziwą wizytówką stolicy Małopolski. Nowoczesny wygląd będzie widoczny zarówno z autostrady A4, obwodnicy Krakowa, jak i... pokładu samolotu przy lądowaniu. 

Doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym nie oznacza jednak hałasu. Inwestor wraz z projektantami zadbali o to, by goście mogli w spokoju odpoczywać. Umożliwia to dwuwarstwowa elewacja zachodnia i południowa, która nie tylko skutecznie chroni przed odgłosami wszelkiej maści środków komunikacji, ale również umożliwia montaż paneli fotowoltaicznych. Południowa fasada budynku jest dodatkowo wyeksponowana dzięki elementom brandingowym i nocnej iluminacji.

Wewnątrz hotelu Golden Tulip Balice Kraków znajdziemy zaplecze konferencyjno-bankietową z 6 salami konferencyjnymi. Największa z nich będzie bardzo jasna, przestronna i wysoka. Pomieści nawet 450 osób. 5 pozostałych sal będzie miało różne wielkości powierzchni, co pozwoli zorganizować w nowym krakowskim hotelu zarówno duże wydarzenia, jak i kameralne szkolenia. 

Organizację wydarzeń umożliwi również klimatyczna restauracja z tarasem i rozbudowanym zapleczem kuchennym. 

Na najwyższych kondygnacjach hotelu znajdzie się część noclegowa, na którą składać się ma 116 pokoi w kilku wariantach: standard, superior i apartament. 

Wszystkie kondygnacje będzie można obserwować z holu wejściowego. 

Hotel będzie posiadał parking oraz stacje ładujące do pojazdów elektrycznych. 

Otwarcie planowane jest na wrzesień 2023 r.