Dużo tańsze bilety na konferencję New Trends in Tourism!

Dużo tańsze bilety na konferencję New Trends in Tourism!

Organizatorzy New Trends in Tourism (11. edycji konferencji Nowe Trendy w Turystyce) zdecydowali się na wyjątkowy krok - obniżają cenę biletu na wydarzenie aż o 95%! To bardzo duża zniżka - dużo większa niż ta, o której informowaliśmy kilka tygodni temu przy okazji promocji Early Birds

Skąd taki krok i zmiana ceny biletu na NTT?

Organizatorzy, czyli Gdańska Organizacja Turystyczna, zdają sobie sprawę, w jakiej ciężkiej sytuacji było i wciąż jest sporo podmiotów branży turystycznej. Chcąc pomóc im czerpać nową wiedzę z wystąpień ciekawych prelegentów (m.in. Roba Davidsona, Erana Kettera, Douga Lansky'ego, Nicolasa Halla) i jednocześnie nie obciążając zbytnio ich portfeli, postanowili obniżyć cenę biletu na konferencję aż o 95 %, co sprawia, że na udział w New Trends in Tourims może sobie pozwolić każdy. Co ważne podkreślić - członkowie GOT mogą liczyć na zupełnie bezpłatny udział.

No dobrze, ale w takim razie co z osobami, które już zakupiły swoje bilety? Czy one przepłaciły? Mamy dla tych osób dobrą wiadomość - organizator zwróci Wam odpowiednią sumę. Wystarczy napisać w tej sprawie na maila [email protected].

NTT odbędzie się w formule hybrydowej. Jako Patron Medialny konferencji serdecznie zapraszamy do udziału zarówno stacjonarnie, jak i online. Uczestnicy offline będą mogli spotkać się i wymienić doświadczeniami w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Impreza odbędzie się 29 października.

Bilet do kupienia na stronie newtrendsintourism.com

Kod rabatowy dla branży (95%) – NTT95

Zapraszamy w imieniu swoim i organizatora!

INFORMACJA PRASOWA