New Trends in Tourism – jeszcze tylko 3 dni na zdobycie biletów z 20 % zniżką

New Trends in Tourism – jeszcze tylko 3 dni na zdobycie biletów z 20 % zniżką

Jeszcze przez 4 dni możecie dorwać bilety na New Trends in Tourism z 20 % zniżką w ramach promocji "Early Bird". Wydarzenie odbędzie się 29 października w formule hybrydowej: część uczestników spotka się stacjonarnie w Europejskim Centrum Solidarności, a część online za pomocą swojego komputera czy smartfona. 

To już 11. edycja konferencji New Trends in Tourism. W zeszłym roku nie udało się jej zorganizować, czas to nadrobić! Impreza odbędzie się za miesiąc i 2 dni! Organizatorem jest Gdańska Organizacja Turystyczna.

Uczestnicy konferencji New Trends in Tourism wezmą udział w 10 wykładach tematycznych i 4 tradycyjnych 4 interesujących blokach: marketing kierunku, marketing nieoczywisty, zarządzanie i nowe technologie/smartcities. Nie zabraknie znanych nazwisk zarówno polskich, jak i zagranicznych. 

Marketing nieoczywisty:

Eran Ketter 

Piotr Bucki 

Marketing kierunku: 

Rob Davidson

Mara Buty

Nicholas Hall

Nowe technologie / Smart Cities: 

Łukasz Wysocki

Krzysztof Roganowicz 

Tomasz Koralewski

Zarządzanie: 

Manolis Psarros

Dough Lansky

Warto w Gdańsku zostać o dzień dłużej, ponieważ 30 października odbędą się study toury po Gdańsku, w tym zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej i Długiego Targu z Fontanną Neptuna.  Dla chętnych również rejs drewnianym, zabytkowym statkiem pasażerskim z 1975 roku. 

Bilety do kupienia tutaj https://newtrendsintourism.com/

Na stronie znajdziecie też agendę konferencji

Prelegenci o wydarzeniu:

„Bardzo merytoryczne i profesjonalne wydarzenie dla branży turystycznej! Wybitni prelegenci, doskonała organizacja wydarzenia, a co najważniejsze niesamowita pigułka wiedzy” - DAGMARA PLATA – ALF, CEO Hotel Media Group

„Konferencja Trendy w Turystyce to klasa sama dla siebie” - ŁUKASZ ŻELEZNY, SEO Speaker, London

“To było imponujące I bardzo profesjonalne wydarzenie. Udział w nim był prawdziwą przyjemnością” - PETER RÖMER HANSEN, Excecutive advisor, strategist in International Travel and Tourism

INFORMACJA PRASOWA