Centrum Kongresowe Szczawnica – Dworek Gościnny z nominacją do MP Power Awards® 2020.

Centrum Kongresowe Szczawnica – Dworek Gościnny z nominacją do MP Power Awards® 2020.

Przychodzimy dziś z przepiękną wiadomością prosto z zaśnieżonej Szczawnicy - otóż Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny otrzymał nominację do MP Power Adwars. To wyjątkowe wyróżnienie, które podwójnie cieszy w dzisiejszych, pandemicznych czasach.

Obiekt ten ma już na swoim koncie wspaniałe nagrody - m.in. wcześniej zdobył „Powera” w 2014 roku w kategorii Event Venue. Meeting Planner Power Awards® jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży. Tegoroczne kategorie MP Power Venue przygotowano z myślą o obiektach (hotelach, centrach konferencyjnych, obiektach wielofunkcyjnych) z eventowym potencjałem, ale jednocześnie dostosowane do wymogów wynikających z organizacji wydarzeń w pandemii Covid-19.


Jak widać, dopasowanie się Centrum Kongresowego Szczawnica - Dworek Gościnny do aktualnych potrzeb rynku przyniosło wspaniałe rezultaty. Wśród tegorocznych nominowanych w kategorii MP Power Venue – Bezpieczeństwo znalazły się: Centrum Kongresowe Szczawnica – Dworek Gościnny, Hotel Arłamów oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.

Jak mówi Nicolas Mańkowski, CEO Pieniny Spa Resort: „możliwość walki o statuetkę w następnej kategorii w tak trudnych czasach jest fantastyczną wiadomością dla naszego zespołu i świetną promocją Szczawnicy. Cieszymy się, że to wyjątkowe, historyczne miejsce ponownie zostało docenione przez jury konkursu”.


„To kolejne potwierdzenie, że ogromny wysiłek, jaki wkładamy w zapewnienie maksimum bezpieczeństwa uczestnikom wydarzeń organizowanym w Centrum Kongresowym Szczawnica – Dworek Gościnny i całej grupie Pieniny Spa Resort, jest właściwym kierunkiem działania. Od początku pandemii zmieniliśmy całą ofertę naszego resortu skierowaną do grup przez cały czas analizując potrzeby rynku. Mimo ogromnych powierzchni kongresowych z doskonałym zapleczem do organizacji eventów nawet na 500 osób, wyspecjalizowaliśmy się w kameralnych spotkaniach w naszych butikowych obiektach” - dodaje Helena Lubomirska–Lanckorońska, Wiceprezes Zarządu Grupy.


Nominacja do nagrody MP Power Awards jest jednym z wielu efektów długoterminowej strategii rozwoju, jaką konsekwentnie realizujemy. Fakt, że Szczawnica konkuruje dziś z nowoczesnymi i popularnymi destynacjami pokazuje, że w Pieniny Spa Resort jesteśmy gotowi na najbardziej wymagające realizacje eventowe, zapewniając uczestnikom maksimum bezpieczeństwa. Cały czas intensywnie pracujemy nad kolejnymi aktywnościami promującymi Szczawnicę i Pieniny w kraju oraz poza jego granicami” – podkreśla Łukasz Adamczyk, Manager Centrum Kongresowego Szczawnica – Dworek Gościnny.


Zwycięzców poznamy już niebawem, podczas finałowej Gali MP Power Awards®. Trzymamy kciuka za wszystkich nominowanych!