Byliśmy na warsztacie "Desing Thinking" w Krakowie. Czas na podsumowanie.

Byliśmy na warsztacie "Desing Thinking" w Krakowie. Czas na podsumowanie.

Mamy końcówkę listopada, ale jeszcze na chwilę chcemy myślami wrócić do połowy października, do pewnego warsztatu, który odbył się z naszym udziałem - "Desing Thinking". 

Stowarzyszenie MPI Poland w ICE Kraków zorganizowało praktyczny warsztat „Desing Thinking - jak metodologicznie rozwiązywać aktualne problemy destynacji". Spotkanie to zainaugurowało nową odsłonę cyklu edukacyjnego Meeting Professional Excellence Classes. 

− Dzięki szkoleniu doświadczyliśmy w praktyce nowoczesnego podejścia do tworzenia usług oraz rozwiązywania problemów, w oparciu o zrozumienie problemów i zróżnicowanych potrzeb naszych klientów - podsumowuje Marcin Cieślikowski, General Manager w firmie Masters Catering. 

Manager serwisu SaleBiznesowe.pl wraz z innymi uczestnikami warsztatu miał okazją posłuchać prezentacji Emirat Ras Al Khaimah Tourism Development Authority (RAK TDA), który był sponsorem spotkania. Prezentacja przybliżyła nieoczywiste możliwości organizacji zagranicznych konferencji i kongresów. 

− Obecność w wydarzeniu była dla nas świetną okazją do przedstawienia procesu tworzenia wizerunku Emiratu poprzez promocję nowego logo RAK TDA i atrakcji destynacji pełnej niepowtarzalnych atrakcji − mówiła Barbara Dziedzic, Owner & CEO w TRAVELReps. 

Jednak najbardziej wciągający i ciekawy był chyba panel dyskusyjny na temat światowych trendów w organizacji konferencji i kongresów. W panelu swoimi doświadczeniami podzielili się m.in. Anna Jędrocha (Prezes Symposium Cracoviense), Barbara Dziedzic (właścicielka firmy TravelReps Poland reprezentującej Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Emiratu Ras Al Khaimah),  Monika Dymacz (Chief Experience Officer Catalyst Poland). Dyskusję prowadziła Paula Fanderowska, zastępca dyrektorki KBF ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków.

To było bardzo przyjemne doświadczenie, móc wziąć udział w warsztacie i posłuchać, co mają do powiedzenia zaproszeni goście. 

MPI Poland, dziękujemy bardzo za zaproszenie :)

Kolejne wydarzenie edukacyjno-networkingowe MPI Poland organizuje już 10 grudnia w AC Hotel by Marriott Krakow. Spotkanie zostanie zakończone branżowym Xmas Party. O evencie pisaliśmy już więcej TUTAJ.

Rejestracja jest już aktywna pod TYM LINKIEM.

INFORMACJA PRASOWA

Fot. Bartek Dziedzic: zdjęcia-reklamowe.pl