Bezpieczny biznes z PGE Narodowym

Bezpieczny biznes z PGE Narodowym

Przestrzenie PGE Narodowego znowu są dostępne! Personel dba o bezpieczeństwo Twoje i Twoich gości, dlatego bez obaw możesz zorganizować z nimi konferencję, kongres, spotkanie firmowe czy nawet galę. Poznaj możliwości największej areny w Polsce.

Jeżeli szukasz idealnego miejsca, by zorganizować wydarzenie, skorzystaj z wyszukiwarki przestrzeni biznesowych na stronie stadionu. Wybierz liczbę gości i ustawienie sali, aby zobaczyć dostępne powierzchnie. Doświadczeni opiekunowie doradzą Ci, jak zadbać o bezpieczny przebieg wydarzenia.

PGE Narodowy oferuje największy kompleks konferencyjny w Warszawie. 6 wielofunkcyjnych sal mieszczących w sobie do 2 tysięcy osób doskonale sprawdzi się przy organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów,  wszelkiego rodzaju eventów i spotkań biznesowych. Przestronne wnętrza urządzone zostały w niezwykle eleganckim stylu i wyposażone w niezawodny sprzęt multimedialny najwyższej klasy oraz profesjonalne nagłośnienie. Sale konferencyjne w PGE Narodowym spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów!

Sale Londyn i Paryż mają możliwość podziału przestrzeni na trzy mniejsze moduły, co ułatwia organizację paneli tematycznych podczas konferencji czy szkoleń. Co szalenie istotne, wszystkie sale posiadają dostęp do światłą dziennego, co znacznie uprzyjemnia długie godziny spędzone na spotkaniu.

Doświadczony event manager czuwać będzie nad prawidłowym przebiegiem spotkania.

Powiedz nam, czego potrzebujesz:

tel. +48 22 295 95 55,

mail: [email protected].

INFORMACJA PRASOWA