Adgar ogłasza II edycję „zielonego” konkursu pod hasłem „Green Your Mind”

Adgar ogłasza II edycję „zielonego” konkursu pod hasłem „Green Your Mind”
Adgar ogłasza II edycję „zielonego” konkursu pod hasłem „Green Your Mind” dla pracowników swojego kompleksu biurowego

Firma Adgar Postępu sp. z o.o., właściciel kompleksu biurowego Adgar w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie, rozpoczyna 8 maja już II edycję zielonego konkursu pod hasłem „Green Your Mind” dla 2,500 pracowników zarządzanych przez nią budynków. Akcja ma związek ze staraniem się przez kompleks Adgar o certyfikat środowiskowy LEED. Rozwiązanie konkursu jest planowane na połowę lipca 2013 r. Pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2012 roku, a zmagania uczestników śledziło wówczas ponad 1000 osób. Podobnie jak podczas pierwszej odsłony akcji, osoby zatrudnione w budynkach Adgar Plaza A, Adgar Plaza B oraz Adgar Business Centre będą miały okazję wykazać się kreatywnością i poczuciem humoru podczas rozwiązywania konkursowego zadania, a ich zielone pomysły będzie można śledzić i oceniać na profilu kompleksu Adgar na Facebooku, pod adresem: www.facebook.com/KompleksAdgar

Aby wziąć udział w zielonym konkursie należy najpierw „polubić” stronę kompleksu na profilu Facebook, a następnie wykonać zadanie, które będzie polegało na wykonaniu i opublikowaniu na profilu kompleksu zdjęcia przedstawiającego „drugie życie” dowolnej rzeczy, czyli pomysł na jej ponowne wykorzystanie w nowej roli. Zwycięzcy, czyli osoby, przy których pracach najwięcej osób kliknie przycisk „lubię to”, otrzymają nagrody, po których poczują się jak nowonarodzeni, w tym pięciodniowy pobyt w SPA Głęboczek dla dwóch osób, weekendowy pobyt w SPA Głęboczek dla dwóch osób oraz jednodniowy pobyt w SPA w hotelu Intercontinental w Warszawie.

- W drugiej edycji konkursu «Green Your Mind» skupiamy się na temacie recyklingu, tzn. na powtórnym wykorzystaniu różnych rzeczy. Bardzo często pozbywamy się przedmiotów nie zdając sobie nawet sprawy, że moglibyśmy je wykorzystać w inny sposób, dzięki czemu będą nam one służyć jeszcze długo. Na tym właśnie będzie polegało zadanie konkursowe – jestem ciekaw, jakie rozwiązania zaproponują pracownicy naszych najemców i w jakie przedmioty tchną «drugie życie». Mam także nadzieję, że konkurs zachęci ich do poszukiwania i wprowadzania w życie ekologicznych rozwiązań – powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.


***
Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 m2 oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 m2. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 39 000 m2 zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy.

Kompleks najwyższej jakości budynków biurowych Adgar to doskonała lokalizacja do prowadzenia biznesu, oferująca wartość dodaną dla najemców. Mogą oni korzystać z nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squasha, restauracji, kawiarni oraz centralnej serwerowni o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Ponadto kompleks jest wyposażony w dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu, co zapewnia możliwość pracy w przypadku awarii sieci miejskiej oraz system klimatyzacji z kontrolą wilgotności. W budynkach Adgar Plaza zainstalowano także zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń. Oferowane są również usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, Internet, WiFi).


INFORMACJA PRASOWA