61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
 

Loft44 – the venue event club & art lounge | Warszawa

Typ obiektu: inny

Adres:
Powązkowska 44
01-797 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Loft 44 to klub znajdujący się w centrum Warszawy i kompleksowo obsługujący eventy, w tym również imprezy firmowe oraz konferencje. Loft 44 organizuje wyjątkowe imprezy dla firm, a także oferuje pełne wsparcie logistyczne. Dzięki ogromnym możliwościom, jakie stwarza Loft 44, a także duże doświadczenie w obsłudze imprez integracyjnych i eventów jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na imprezy dla firm w Warszawie. Loft44 Warszawa to doskonałe miejsce nie tylko na imprezy firmowe i okolicznościowe przyjęcia, ale także konferencje, szkolenia, bankiety oraz koncerty, konkursy i pokazy mody. Duża przestrzeń – aż tysiąc metrów kwadratowych umożliwia organizację imprez dla 1000 osób w układzie stojącym lub 350 w układzie siedzącym. Układ klubu Loft44 jest jednak na tyle uniwersalny, że dzięki możliwościom adaptacyjnym można zorganizować również mniejsze imprezy i eventy na kilkaset czy kilkadziesiąt osób.

Agencja eventowa Loft44, która zarządza tym miejscem eventowym, gwarantuje, że każda impreza, event, szkolenie czy konferencja będą zrealizowane tutaj na najwyższym poziomie. Poza doskonałym sprzętem multimedialnym, profesjonalnym oświetleniem oraz nieograniczonymi możliwościami aranżacji wnętrz Loft 44 zapewnia doskonały catering – do wyboru jest bardzo wiele zestawów dań, a także jak na klub przystało – Loft 44 może zaopatrzyć bar w odpowiednie i zróżnicowane trunki. 

Sale konferencyjne - Loft44 – the venue event club & art lounge

Loft 44 to doskonale przystosowane miejsce na różnego typu szkolenia i konferencje w samym centrum Warszawy. Klienci biznesowi mają do dyspozycji salę szkoleniową, która pomieści nawet 350 gości. Do tego system mobilnych ścian umożliwia wydzielenie mniejszych niezależnych sal. W obiekcie znajduje się również szatnia, która obsłuży nawet 600 osób, a także palarnia. Prowadzący mogą skorzystać ze sceny – podwyższenia o 54 cm ze schodkami po obu jej stronach. Wnętrza Loft44 charakteryzuje stylowa aranżacja, który podkreśli profesjonalizm spotkań biznesowych.

Sala główna Loft44 imponuje wyposażeniem i możliwościami. Posiada ona doskonale wyposażony LoftBar, a także 3 możliwości układu sceny. Loft 44 dysponuje także dodatkowymi pomieszczeniami, które pozwolą na bardziej kameralne spotkania. Wewnątrz Loft44 znajduje się również profesjonalny Backstage i garderoby. Klub posiada także duży i wygodny parking.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Centralna Sala Centralna 500 400 400

Sale bankietowe - Loft44 – the venue event club & art lounge

Loft 44 to nie tylko strefa biznesu, ale także kultury i rozrywki. Z powodzeniem można tu zorganizować wszelkiego rodzaju evnty kulturalne, rozrywkowe i towarzyskie. Sala może pomieścić do 800 uczestników. Jej oryginalny design, który dodatkowo można dostosować do charakteru organizowanego wydarzenia, nadaje eventom wyjątkowego charakteru i sprawia, że na długo zapadają one uczestnikom w pamięci. Ponadto, profesjonalny personel gwarantuje kompleksową organizację każdego przyjęcia, najwyższą jakość obsługi, pyszną oprawę gastronomiczną i muzyczną.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala Centralna 800 400 700

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Ocena*:

Loft44 – the venue event club & art lounge | Warszawa

Typ obiektu: inny

Adres:
Powązkowska 44
01-797 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
500

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
800

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
800

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia

Lokalizacja

Odległosc od lotniska:   Odległosc od PKP:

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij