61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Czerniewski | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: hotel

Adres:
Jutrzenki 119
02-231 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Hotel Czerniewski to nowoczesny obiekt konferencyjny, położony w spokojnej dzielnicy Warszawy w niedalekiej odległości od lotniska Okęcie. Jest to komfortowe i profesjonalne miejsce, wręcz stworzone dla biznesu. Hotel zapewnia wygodne miejsca noclegowe oraz bogate zaplecze szkoleniowe. Tutaj z powodzeniem można zorganizować konferencje, szkolenia, sympozja, seminaria czy warsztaty, a także uroczyste bankiety i imprezy okolicznościowe.

Sale konferencyjne - Hotel Czerniewski

Do dyspozycji gości biznesowych jest przestronna sala konferencyjna o powierzchni 300 mkw., którą można w dowolny sposób dzielić za pomocą systemu ścian przesuwnych. W ten sposób z jednego dużego wnętrza można uzyskać 8 przestrzeni o zróżnicowanej powierzchni. Ta różnorodność umożliwia organizację zarówno kameralnych spotkań i narad zarządu, jak i naprawdę dużych konferencji i kongresów.

Wszystkie wnętrza konferencyjne dysponują nowoczesnym sprzętem multimedialny oraz dostępem do internetu, można je również w dowolny sposób aranżować. Ponadto, w trakcie każdego spotkania hotel zapewnia pełną obsługę gastronomiczną.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala A Sala A --- 15 18
Sala B Sala B --- 15 18
Sala C Sala C --- 15 18
Sala A+B Sala A+B 80 36 36
brak zdjęcia Sala A+B+C 120 52 108
brak zdjęcia Sala D 64 24 24
brak zdjęcia Sala A+B+Foyer 160 58 90
brak zdjęcia Sala A+B+C+D 250 50 120

Sale bankietowe - Hotel Czerniewski

Hotel Czerniewski specjalizuje się również w organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych, bankietów oraz firmowych imprez integracyjnych. Do dyspozycji gości są dwie przestronne i eleganckie sale: sala restauracyjna o powierzchni 250 mkw. oraz sala bankietowo-konferencyjna licząca 300 mkw. Istnieje możliwość stylowej dekoracji wnętrz oraz odpowiedniej aranżacji stołów i krzeseł, tak by stworzyć niepowtarzalny klimat na potrzeby każdego eventu.

Zapewniamy również kompleksowe usługi organizacyjne, pyszny catering, indywidualnie dopasowany do oczekiwań gości oraz odpowiednią oprawę muzyczną.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala Bankietowa 250 50 200

Pokoje - Hotel Czerniewski

Hotel Czerniewski oferuje komfortowe miejsca noclegowe w jednym z 44 pokoi. W ofercie znajdują się wnętrza jedno-, dwu- i trzyosobowe. Wszystkie wyposażone są w osobne łazienki, TV, internet, stylowe meble i wygodne łóżka. W cenę noclegu wliczona jest możliwość korzystania z hotelowego parkingu.
Komentarze
W zeszłym tygodniu organizowaliśmy niewielką prezentację naszych produktów dla lokalnych producentów. Hotel Czerniewski zaskoczył nas bardzo ładnym wystrojem sal, dlatego m.in. z tego powodu zdecydowaliśmy się na ten obiekt konferencyjny. Dużym udogodnieniem był szybki internet oraz przystosowanie obiektu dla osób niepełnosprawnych. Nasze spotkanie zakończyło się pełnym sukcesem. Polecamy!

12/2017

W Hotelu Czerniewski organizowaliśmy konferencję biznesowej dedykowaną nowoczesnym rozwiązaniom w rachunkowości. Jest on nowocześnie urządzony, a sale konferencyjne posiadają cały niezbędny sprzęt multimedialny. Z początku było trochę duszno, ale obsługa szybko rozwiązała ten problem. Catering i wieczorna kolacja na najwyższym poziomie. Plus za miłą muzykę, uczestnicy dobrze się przy niej bawili.

04/2018

Bardzo fajnie położony obiekt konferencyjny, moim zdaniem wielkim plusem tego obiektu jest położenie niedaleko lotniska na Okęciu. Ale Hotel Czerniewski ma też inne plusy - sala konferencyjna to bardzo dobrze wyposażona sala, z nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem multimedialnym oraz z dobrym nagłośnieniem i oświetleniem. Poza tym naprawdę szybki bezprzewodowy internet i gustowna aranżacja wnętrz. Zdecydowanie polecam.

11/2018

Dodaj komentarz
Ocena*:
Hotel Czerniewski | Warszawa
Typ obiektu: hotel

Adres:
Jutrzenki 119
02-231 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
250

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
250

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
250

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska:   Odległosc od PKP:

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij