Żoliborz Business Concept

Żoliborz Business Concept

Na Żoliborzu w Warszawie ma powstać Żoliborz Business Concept, czyli nowy projekt wielofunkcyjnego kompleksu, w którego skład wejdą hotel, biura i mikroapartamenty. Nowa inwestycja ma powstać u zbiegu ulic Powązkowej i Krasińskiego. Będzie to kompleks trzech designerskich budynków wykończonych materiałami wysokiej klasy. 

Inwestycja Żoliborz Business Concept zapewnia bogatą ofertę dla klientów biznesowych w atrakcyjnej części Warszawy. Poza biurowcami, apartamentami oraz hotelem, w część usługowej ŻBC znajdzie się m.in. sklep spożywczy, drogeria, restauracje, kafeterie oraz apteka. Część hotelu, oprócz komfortowych pokoi, posiadać będzie również wysokiej klasy zaplecze konferencyjne. Dodatkowymi atutami tego miejsca stanie się dach z ogródkiem, na którym przewidziano lunch bar, pomieszczenie klubowe, strefę dziecka oraz czytelnię dla miłośników książki. Klienci lubiący przejażdżki rowerowe będą mogli skorzystać z rowerowni i rowerów miejskich Veturillo. Dla bezpieczeństwa wszystkich klientów obiekt będzie posiadał monitoring

W jednym z trzech budynków wchodzących w skład Żoliborz Business Concept ma mieścić się 149 wykończonych małych apartamentów o powierzchni od 16 do 40 metrów kwadratowych. Te luksusowe pomieszczania mieszkalne mieścić będą się w kompleksie zapewniającym nie tylko miejsce do spania i odpoczynku, ale również infrastrukturę usługową, hotelową, bogatą ofertę gastronomiczną w luksusowych restauracjach, recepcję czynną przez całą dobę oraz parking podziemny ze stacją ładowania samochodów elektrycznych

Teren wokół Żoliborz Business Concept będzie dobrze oświetlony i zagospodarowany zielenią wg innowacyjnych projektów. Budynek hotelu oraz pozostałe części kompleksu będą wyróżniać się designerskim wykończeniem z kamienia naturalnego oraz przeszkleniami. 

Żoliborz Business Concept wybudowany zostanie w dogodnej lokalizacji. Dojazd do centrum zapewnia bliskość metra oraz szlaków komunikacyjnych stolicy. Ponadto miejsce to zapewni korzyści inwestorom, do których dyspozycji przygotowano w projektach pomieszczenia o różnych metrażach w zależności od wielkości inwestycji oraz potrzeb klientów. 

Budynek ten nie tylko będzie posiadał atrakcyjną lokalizację, ale również wysoki standard pozwalający odczuć satysfakcję każdemu klientowi, który znajdzie się w tym miejscu. Żoliborz Business Concept zostanie oddany do użytku w 2019 roku. Obecnie można już kupić apartamenty w atrakcyjnych cenach.