W Słupsku powstanie nowy hotel marki ibis!

W Słupsku powstanie nowy hotel marki ibis!

Accor, który jest jednym z największych inwestorów Grupy Hotelowej Orbis, planuje otwarcie nowego hotelu w Polsce. Tym razem padło na województwo pomorskie. Hotel ibis powstanie w Słupsku przy ulicy Kołobrzeskiej. Obiekt będzie funkcjonował na zasadach franczyzy, łącząc charakterystyczną dla marki przytulność z nowoczesnością.


Hotel ibis Słupsk będzie miał doskonałą lokalizację w centrum miasta, którą docenią szczególnie klienci biznesowi. Ulica Kołobrzeska mieści się tuż obok drogi ekspresowej S6 łączącej Gdańsk ze Szczecinem. Niedaleko znajduje się centrum handlowe, w którym goście odnajdą wszystko, co będzie im potrzebne: restauracje, kawiarnie, sklepy itp. Z Hotelu ibis w Słupsku będzie można szybko i łatwo dostać się na rynek Starego Miasta.

Plany zakładają powstanie 60 pokoi, pozostawiając możliwość dalszej rozbudowy w przyszłości. Warto zaznaczyć, że ibis będzie pierwszym markowym hotelem w Słupsku, co zdecydowanie przyciągnie wiele firm i przedsiębiorstw.


W Hotelu ibis w Słupsku powstanie wytworna restauracja Winestone, a także rozbudowane zaplecze konferencyjno-bankietowe. Sprawi to, że obiekt stanie się wartościowym graczem w regionie, jeśli chodzi o organizację szkoleń, konferencji, spotkań branżowych i imprez okolicznościowych.


Otwarcie Hotelu ibis w Słupsku planowane jest na koniec 2021 roku.