W połowie roku ruszy Hotel ibis Styles w Nowym Targu

W połowie roku ruszy Hotel ibis Styles w Nowym Targu

Hotel ibis Styles to nowa inwestycja powstała w Nowym Targu dzięki doradztwu Grupy Hotelowej Orbis oraz doświadczeniu doradcy strategicznego Accor. Obiekt będzie łączył w sobie ekonomiczne rozwiązania hotelarskie oraz wysokiej jakości zaplecze audiowizualne. Rozpoczynając współpracę z międzynarodową siecią ibis Styles, właściciel obiektu pragnie spełnić najwyższe wymagania z zakresu wygody gości, bezpieczeństwa oraz funkcjonalności oferowanej przestrzeni.


Charakter hotelu ma skupiać się nie tylko na osobach podróżujących w celach turystycznych i biznesowych, ale także grupach sportowych. Położenie w centrum regionu Podhala sprawia, że będzie doskonałym punktem startowym na wyjazdy w Tatry, Pieniny oraz Gorce. Hotel znajduje się zaledwie 2 minuty spaceru od stacji kolejowej, skąd w 20 minut można dostać się do Zakopanego.


W Hotelu ibis Styles Nowy Targ powstanie 106 pokoi oraz restauracja z barem. Nie zabraknie także możliwości uprawiania sportu i rekreacji. Do dyspozycji gości zostanie oddana strefa wellness z basenem oraz jacuzzi. Na klientów biznesowych będzie czekać nowoczesna przestrzeń konferencyjno-bankietowa o powierzchni aż 400 m2. W ofercie biznesowej znajdować się będą 2 sale konferencyjne.


Aktualnie inwestycja jest na wykończeniu. Trwają pracę wykończeniowe w pokojach, łazienkach oraz montaż instalacji elektrycznej. Hotel uruchomił już rekrutację personalu. Oficjalne otwarcie ma nastąpić jeszcze w 2019 roku.