Vienna House R.evo Katowice

Vienna House R.evo Katowice

Hotel z własnym kinem w podziemiach, jedzeniem inspirowanym kulturą food trucków i coworkingową strefą Work & Play? Już za rok w Polsce! Vienna House R.evo Katowice powita pierwszych gości w marcu 2021 roku. W obiekcie znajdą coś dla siebie zarówno turyści, jak i goście biznesowi. Zachęcamy do lektury, by poznań więcej informacji na temat tej nowej na rynku polskim marki.

Vienna House R.evo w Katowicach według projektu ma dysponować całkiem pokaźną bazą miejsc noclegowych. W obiekcie znajdzie się 203 pokoi (jednoosobowych, dwuosobowych, Family & Friends, apartamentów). Goście będą mogli wybrać, który wariant wystroju wolą. Będą do wyboru dwa. Pokoje charakteryzować się będą inteligentnym designem, stylową łazienką i najwyższym komfortem. Wyrafinowane oświetlenie stworzy przytulną atmosferę.

W ramach spędzania wolnego czasu będzie można skorzystać z profesjonalnie wyposażonej strefy fitness, salki z grami lub po prostu strefy wypoczynku, gdzie w spokoju, w wygodnych fotelach będzie można "chillować". 

Na uwagę zasługuje również sposób spożywania posiłków w Vienna House R.evo Katowice. Goście będą sami komponowali swoje śniadania w stylu bento. Do ich dyspozycji codziennie będzie wiele świeżych i wysokojakościowych produktów - do wyboru, do koloru! Co ważne, śniadania będzie można zjeść na miejscu w restauracji lub zamówić do pokoju za pomocą... aplikacji. 

A co ze spotkaniami biznesowymi? W nowym katowickim hotelu takie spotkania będzie można organizować zarówno w lobby, strefie wypoczynku, restauracji, jak i specjalnej strefie Work & Play. W strefie tej oprócz indywidualnych przestrzeni coworkingowych do samodzielnej pracy znajdą się również oddzielne pomieszczenia i wspólny stół do negocjacji, narad czy tzw. "burzy mózgów". 

Wizualizacja i koncepcja obiektu wygląda bardzo zachęcająco. Nie możemy się już doczekać!