Unique Tower

Unique Tower

W Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 51 powstają apartamenty na wynajem w Unique Tower. Wyższe piętra zajmować będą większe apartamenty przygotowywane dla przyszłych mieszkańców.

Kilkaset funkcjonalnych i w pełni wykończonych apartamentów w Unique Tower zostało już przeznaczonych pod wynajem. Znajdują się one na kondygnacjach od 1 do 17. Lokale będą sprzedawana inwestorom z 7% stopą zwrotu w skali roku. Umowa będzie obowiązywać przez 10 lat z możliwością przedłużenia na kolejną dekadę. 

Unique Tower to kompleks apartamentów zlokalizowany na Warszawskiej Woli. Do 17 piętra znajdują się mieszkania na wynajem, natomiast powyżej mają powstać apartamenty dla przyszłych mieszkańców. Części wspólne Unique Apartments są od siebie całkowicie oddzielone, dzięki czemu każdy budynek posiada osobne wejście, lobby i windy. Unique Tower stanowić będą trzy budynki nie tylko z apartamentami, ale również ze SPA, basenem, klubem fitness, restauracją oraz przestrzenią biurową. 

O wyjątkowości projektu Unique Tower świadczy nie tylko jego nazwa, ale również lokalizacja, architektura, a także profesjonalne materiały budowlane oraz wykończenia. Unique Tower to atrakcyjna lokata kapitału, która przynosić będzie zyski latami.