TRIBE Warszawa Bracka

TRIBE Warszawa Bracka

Marka TRIBE wchodzi do Europy! Lifestylowa marka sieci Accor dotychczas dostępna była tylko w Australii. Teraz podbije takie miasta, jak Paryż, Amsterdam, Berlin, Londyn czy właśnie Warszawa. 

TRIBE Warszawa Bracka to hotel, który w założeniu ma skupiać się na miejskiej energii oraz oferować stylowe przestrzenie, które nie będą miały zaporowej ceny, a wręcz przeciwnie - będą przystępne cenowo. Koncept TRIBE chce zerwać z wizerunkiem tradycyjnych hoteli i zaproponować swoim gościom coś nowego, coś świeżego, coś innego. Oferta hoteli pod marką TRIBE skierowana jest do nowej generacji podróżników poszukujących wysublimowanych przeżyć w zasięgu ręki.

Co znajdziemy w środku nowego hotelu w Warszawie?

Miejsce tętniące życiem i łączące pracę z rozrywką. Goście będą mogli posłuchać tu wielu gatunków muzyki i napić się wielu rodzajów świeżo parzonej kawy. 

To co jest też nietypowe, to lokal gastronomiczny na terenie hotelu w dzień funkcjonuje jako kawiarnia z jedzeniem na wynos, a wieczorem zamienia się cocktail bar. 

Wnętrza hotelu TRIBE Warszawa Bracka upiększać będą specjalnie zaprojektowane dzieła sztuki autorstwa wschodzących artystów i projektantów.

W warszawskim hotelu znajdzie się 116 pokoi wyposażonych w nowoczesne rozwiązania i wysokiej jakości łóżka. Do dyspozycji hotelowych gości będzie również centrum fitness.

TRIBE Warszawa Bracka to również nowoczesne zaplecze konferencyjne. Dzięki lokalizacji w samym centrum miasta, blisko dworca centralnego, stacji metra i licznych linii autobusowych i tramwajowych, obiekt ten z pewnością będzie cieszył się dużą popularnością wśród warszawskich (i nie tylko) organizatorów wydarzeń.

Otwarcie planowane jest na 2022 r.