Shellter Hotel & Apartments

Shellter Hotel & Apartments

Shellter Hotel & Apartments to kompleks hotelowo-apartamentowy powstający w nadmorskiej miejscowowości Rogowo pod Kołobrzegiem. Obiekt zlokalizowany będzie w spokojnej okolicy, między morzem a jeziorem Resko Przymorskie, w sercu sosnowego lasu. Oferować będzie komfortowe apartamenty do kupienia i na wynajem krótkoterminowy, a także hotel o standardzie 4-gwiazdkowym.

Kompleks Shellter Hotel & Apartments to 15 obiektów apartamentowych i hotel 4-gwiazdkowy. W hotelu goście znajdą około 230 pokoi. Oprócz apartamentów i pokoi hotelowych, na terenie kompleksu powstanie również zewnętrzny i wewnętrzny basen, strefa SPA&Wellness, restauracje i kawiarnie. W ramach projektu zostały również zaprojektowane ścieżki spacerowe i bulwar wzdłuż wydm.

Architektura budynków idealnie wtapia się w otoczenie, nie zaburzając naturalnego ładu. Kolorystyką i wykończeniem nawiązują do elementów otoczenia (m.in. sosen, wydm i trawy).  Budynki wchodzące w skład kompleksu Shellter Hotel & Apartments stanowią proste formy. Wykonane zostaną z wysokiej klasy materiałów. W budynkach duża część zewnętrznej fasady stanowić będzie okna. Przez duże przeszklenia goście będą mogli podziwiać malowniczą naturę otaczającą kompleks.


Projekt kompleksu Shellter Hotel & Apartments pracowni został nagrodzony i zdobył 3. miejsce w prestiżowym konkursie A'Design Award and Competition 2019. Za projekt odpowiada pracownia architektów Głębowski Studio.