Radisson&Suites Ustronie Morskie

Radisson&Suites Ustronie Morskie

Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie, projekt o nowatorskim podejściu do luksusu i komfortu nad polskim wybrzeżem, obiecuje być oazą spokoju w otoczeniu przyrody. Zlokalizowany w malowniczej miejscowości Ustronie Morskie, stanowić będzie idealne schronienie dla tych, którzy pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i zanurzyć w błogim spokoju natury.

Planowane otwarcie ośrodka w 2025 roku przybliża podróżnych do doświadczenia wyjątkowego pobytu. Z 187 eleganckimi apartamentami o powierzchni do 67 m² oraz 89 przytulnymi pokojami gościnnymi i przestronnymi studiami, Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie oferuje imponującą bazę noclegową, dopasowując się zarówno do potrzeb rodzinnych wypoczynkowiczów, jak i osób podróżujących służbowo.

Dodatkowo, trzy modułowe sale konferencyjne o łącznej powierzchni 276 m² pozwolą na organizację różnorodnych wydarzeń biznesowych w eleganckim otoczeniu nadmorskiej scenerii. To idealne miejsce dla spotkań, konferencji czy szkoleń, łączące profesjonalizm z relaksem.