Pod Warszawą powstanie Hotel Sevilla Gold!

Pod Warszawą powstanie Hotel Sevilla Gold!

We wsi Łęczeszyce, w powiecie Grójeckim, powstanie elegancki i funkcjonalny Hotel Sevilla Gold. Obiekt będzie spełniać standard hoteli 3-gwiazdkowych, dlatego można być pewnym, że będzie oferował komfortowe miejsca noclegowe oraz nowoczesne zaplecze konferencyjne.


Największym atutem Hotelu Sevilla Gold będzie położenie. Po 10 minutach znajdziemy się już na drodze S7, skąd dostaniemy się bezpośrednio do Warszawy lub Radomia. Kawałek dalej biegnie trasa numer 50, która łączy Mszczonów z Górą Kalwarią. To doskonałe warunki do organizacji szkoleń, ikonferencji. Uczestnicy będą mieć wygodny dojazd na spotkanie z każdej strony kraju.


Obiekt będzie posiadał trzy kondygnacje. Na poddaszu i pierwszym piętrze powstanie po 14 pokoi gościnnych. Inwestycja zostanie oddana do użytku etapowo, a zakończenie prac planowane jest na 2019 rok.


3-gwiazdkowy Hotel Sevilla Gold będzie umożliwiał organizację szkoleń, warsztatów i konferencji dla małych grup zorganizowanych, jak i większych imprez firmowych, bankietów czy jubileuszy. Zapewniać to będzie bogata oferta eventowa. Na gości czekać będzie piękna sala bankietowa, która będzie mogła pomieścić aż 500 osób.


Dodatkowo zostanie oddana do użytku restauracja Olivia. To doskonała propozycja podczas biznesowych lunchy. Organizatorzy spotkań docenią także komfortową salę konferencyjną dla 70 osób. W obiekcie będzie można liczyć na nowoczesny sprzęt techniczny oraz gastronomiczny.