Piotrowska 94 Center Hotel

Piotrowska 94 Center Hotel

Czterogwiazdkowy obiekt powstanie w Łodzi przy ulicy Piotrowskiej. Zaoferuje on, oprócz pokoi, również centrum konferencyjne - miejsce, w którym znajdzie się sala szkoleniowa nawet dla 500 osób. 

Nowe centrum hotelowo-konferencyjne będzie posiadało 140 pokoi oferujących około 280 miejsc noclegowych oraz centrum konferencyjne. Znajdzie się w odrestaurowanym budynku od strony frontu oraz w nowej, czteropiętrowej części, która znacznie powiększy powierzchnię obiektu w centrum Łodzi m.in. o parking dla około 100 pojazdów i nową część hotelową. W planach rozbudowy tego miejsca jest również basen, restauracja, lokale usługowe oraz czynna całą dobę recepcja.

Najwyższe piętro w Piotrowska 94 Center Hotel zostanie przeznaczone na apartamenty z widokiem na miasto. W odnowionej części budynku znajdzie się 56 pokoi, na parterze recepcja, restauracja oraz lokale usługowe, a w nowej części - pozostałe pokoje oraz strefa odnowy biologicznej. Będzie tutaj również sala szkoleniowa, która pomieści 500 osób

Inwestorem oraz właścicielem budynku jest znana już w Łodzi spółka Center Hotel. Dyrektorem tej 50 milionowej inwestycji stanie się Wojciech Wróblewski.