Pieniny Grand Hotel

Pieniny Grand Hotel

Nowa inwestycja szykuje się w Szczawnicy! Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica ruszyła z budową czterogwiazdkowego Pieniny Grand Hotel. Pierwszych gości ma przyjąć podobno już latem tego roku.

Pieniny Grand Hotel to kolejna inwestycja sieci, założonej przez Andrzeja i Monique Mańkowskich w 2004 roku, w uzdrowiskowej miejscowości Szczawnica w Pieninach. Górskie krajobrazy, bujna przyroda i wiele ciekawych atrakcji. Potencjał Szczawnicy zauważyły osoby zarządzające siecią i postanowiły zbudować kolejną inwestycję w tym mieście, obok pięciogwiazdkowego Modrzewie Park Hotel tej samej sieci. 

Firmę w tym mieście reprezentują dzieci założycieli, czyli Helena, Krzysztof i Mikołaj Mańkowscy. Sieć Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica skupia swoją uwagę głównie na sektorze uzdrowiskowym, turystycznym, hotelarskim i gastronomicznym.

Pieniny Grand Hotel zaoferuje swoim gościom 119 pokoi urządzonych w standardzie przynajmniej 4 gwiazdek. Na terenie tego luksusowego i nowoczesnego hotelu znajdzie się również strefa SPA i profesjonalnie wyposażone, funkcjonalne sale konferencyjne. Pieniny Grand Hotel będzie też doskonałym miejscem dla osób, które poszukują miejsca na wyjazd firmowy w górach. 

Koniec prac budowlanych planowany jest na połowę 2019 roku, a już latem hotel przyjmie pierwszych gości.