Osada Morska Łeba

Osada Morska Łeba

W jednym z najpopularniejszych kurortów nad morzem w województwie pomorskim powstaje kompleks o nazwie Osada Morska Łeba, który w dwóch budynkach o pełnej infrastrukturze hotelowej oferować będzie aż 350 apartamentów. Sprzedawane będą one w systemie condo - to pierwszy tego typu obiekt w tej części Pomorza.

Około 6 hektarami powierzchni dysponować będzie nowy obiekt firmy VG Capital. 2 budynki z apartamentami zajmą jedynie 15% całej tej przestrzeni.

Co więc z resztą terenu? Znajdzie się tam m.in. kort tenisowy, sala zabaw dla dzieci, restauracja, strefa SPA&Wellness, baseny (zarówno kryty, jak i na zewnątrz) i zaplecze biznesowe. W tym momencie planowana jest na pewno przynajmniej jedna sala konferencyjna. Łeba w swojej ofercie nie posiada zbyt wielu obiektów o charakterze biznesowym, dlatego sala konferencyjna w Osadzie Morskiej w Łebie na pewno ucieszy lokalnych przedsiębiorców i organizatorów wydarzeń biznesowych z tej części Polski.


Lokalizacja Osady Morskiej Łeba jest bardzo dogodna. Blisko znajduje się las oraz piaszczysta plaża (w odległości do 330 metrów, czyli ok. 10-15 minut pieszo). Dodatkowo gości ucieszy zapewne bliskość kolejnej atrakcji tego regionu kraju - Słowińskiego Parku Narodowego znajdującego się pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Łebskim.


Osada Morska Łeba oferować będzie rozbudowaną ofertę rekreacyjną i liczne atrakcje w plenerze, dlatego nowy obiekt w Łebie będzie stanowił dobrą bazę na wszelkiego rodzaju wyjazdy firmowe i poza miastowe konferencje z noclegiem.