Nobu Hotel Warsaw

Nobu Hotel Warsaw

Nobu Hospitality, marka założona przez aktora Roberta De Niro, producenta filmowego Meira Teperera i szefa kuchni Nobu Matsuhisy wchodzi na polski rynek hotelarski i gastronomiczny! W Warszawie powstaje pięciogwiazdkowy Nobu Hotel Warsaw.

Pierwszy lifestylowy hotel na naszym rynku powstaje w miejscu byłego Hotelu Rialto. Budynek jest rozbudowywany. Powstaje nowa cześć od ulicy Wilczej. Za projekt nowej części, jak i za projekt wnętrz całego hotelu, odpowiada pracownia architektoniczna Medusa Group. 


Pięciogwiazdkowy Nobu Hotel Warsaw zaoferuje swoim gościom nie tylko stylowo urządzone pokoje (łącznie 120), ale również strefę fitness i markową Restaurację NOBU, w której serwowane będą najlepsze dania kulinarnego mistrza Nobu Matsuhisa, czyli jego specjały inspirowane kuchnią azjatycką. 


W murach nowego warszawskiego hotelu nie zabraknie również przestrzeni eventowych do organizacji przyjęć okolicznościowych i biznesowych spotkań. W hotelu powstaną przestrzenne i funkcjonalne sale konferencyjne.Nobu Hotel Warsaw wpasuje się w architekturę tej części miasta. Gości zachwycą zarówno jego wnętrza, jak i to, jak prezentuje się z zewnątrz.

Hotel przyjmie pierwszych gości w pierwszych miesiącach 2020 roku.