Na Służewcu w Warszawie powstanie Golub GetHouse!

Na Służewcu w Warszawie powstanie Golub GetHouse!

Grupa 5 Architekci planuje kolejną inwestycję. Tym razem będą to nowoczesne i w pełni funkcjonalne mieszkania przeznaczone na długotrwały wynajem. Obiekt powstanie na działkach przy ulicy Postępu 14 w Warszawie. W budynku będzie funkcjonować całodobowa recepcja oraz eleganckie lobby. Prace nad Golub GetHouse mają ruszyć w trzecim kwartale 2019 roku.


Golub GetHouse zaoferuje blisko 370 lokali mieszkalnych na Służewcu. Ich wielkości będzie wahać się między 28 a 70 m2, co czyni ofertę bardzo zróżnicowaną. Mieszkania zachowają wysoki standard, a lokatorzy będą mogli liczyć na wiele udogodnień i rozrywek.


W budynku powstanie garaż i parking dla rowerów. Projektanci stworzą rozbudowaną infrastrukturę, która sprawi, że inwestycja będzie bardzo wyróżniać się na tle konkurencji. Powstanie ogólnodostępna kuchnia, z której będzie można dostać się bezpośrednio na taras. Tam znajdziemy miejsce do grillowania oraz ciekawy widok na okolicę. Mieszkańcy będą mogli korzystać z boiska do siatkówki, boiska do koszykówki, salonu gier, sali telewizyjnej czy dwóch stref fitness.


Restauracje i kawiarnie mają zajmować blisko 500 m2 terenu. Dodatkowo na inne pokrewne usługi, takie jak sale szkoleniowe czy sale konferencyjne zostanie przeznaczone aż 900 m2. Golub GetHouse zdecydowanie stanie się ważnym punktem biznesowym w Warszawie.