Lili Hotel

Lili Hotel

5-gwiazdkowy hotel w XVIII-wiecznym dworku? Tak! To możliwe. W Rybniku powstaje Lili Hotel, który mieścić się będzie w zabytkowym dworku cystersów. 

Budynek dworku cystersów powstał w 1736 roku, a w drugiej połowie tego samego wieku został przebudowany. Od tamtego momentu jest 2-kondygnacyjnym obiektem stworzonym z cegły i mansardowego dachu. 

Aktualnie budynek jest remontowany na potrzeby nowej inwestycji. Powstanie w nim hotelowa Restauracja Mona, a cześć hotelowa 5-gwiazdkowego Lili Hotel powstanie w nowych budynkach obok.

W nowym hotelu w Rybniku znajdziemy m.in. 12 pokoi, Berry SPA, basen, salę konferencyjną, 4 sale weselne, klubową salę cygarową. 

Wszystko to w ramach kompleksu Bel Mon Resort, którego inwestorem jest spółka Pamira. 

Jak zapewnia inwestor, nowoczesna Berry Spa będzie też dostępna dla gości z zewnątrz, każdy będzie miał dostęp do odnowy biologicznej na najwyższym poziomie. W ofercie będą dostępne m.in. masaże, basen, jacuzzi, sauny, liczne zabiegi kosmetologiczne i konsultacje medyczne. 

Co ciekawe, w zewnętrznej części kompleksu Bel Mon Resort powstanie ogród francuski oraz namiot do organizacji firmowych eventów i rodzinnych przyjęć okolicznościowych. Będzie można tu również organizować wydarzenia plenerowe

Zapowiada się bardzo ciekawie. Rybnik i cały Górny Śląsk zyska naprawdę interesujący obiekt z przestrzenią eventową.