Lighthouse Hotel

Lighthouse Hotel

Nad polskim morzem obiekty rosną jak grzyby po deszczu i nie ma co się temu dziwić. Jest to w końcu jedna z głównych destynacji turystycznych. Obiekty nad Bałtykiem cieszą się co roku dużą popularnością i coraz częściej już nie tylko w ścisłym sezonie, ale przez cały rok. 

W Mrzeżynie powstaje Lighthouse Hotel, który zaoferuje 41 apartamentów o powierzchni od 28 do 62 mkw. Apartamenty te będą sprzedawane w systemie condo. W proponowanym systemie sprzedaży nabywcy apartamentów sami ustalają w jakich terminach nieruchomość pozostaje do ich dyspozycji, a kiedy przeznaczona będzie pod wynajem.

Na parterze znajdą się lokale o pow. od 50 do 62 mkw. Co ciekawe, będą one dwupoziomowe. Na pozostałych piętrach apartamenty będą liczyć od 28 do 35 mkw. Te na piątym piętrze będą dodatkowo miały wyjście na zadaszony taras. Każdy z apartamentów będzie posiadał balkon. 

Recepcja, restauracja, a także strefa odnowy biologicznej znajdą się w przyziemiu. 

Inwestycją zajmuje się firma Equinox Capital Partners, która specjalizuje się w usługach doradczych na rzecz prywatnych przedsiębiorców oraz funduszy private equity, zainteresowanych inwestycjami w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.