Life Czorsztyn Resort&SPA

Life Czorsztyn Resort&SPA

Nad Jeziorem Czorsztyńskim, w malowniczym górskim otoczeniu, w spokojnej miejscowości Kluszkowce, powstaje 4-gwiazdkowy kompleks Life Czorsztyn Resort&SPA. Poszerzy on zarówno noclegowe zaplecze Małopolski, jak i biznesowe, bowiem oprócz nowoczesnych pokoi i domków 2-poziomowych, w ofercie nowego obiektu znajdzie się sala konferencyjna na 300 osób.

Nowy Life Czorsztyn Resort&SPA ma zostać oddany do użytku gości pod koniec 2020 roku. Ma oferować zarówno pokoje w budynku hotelowym, jak i kompleks 26 domków rekreacyjnych 2-poziomowych. Nowo powstający resort nad Jeziorem Czorsztyńskim zostanie skomercjalizowany w systemie condo z deklaracją zwrotu 7% i umową najmu na 20 lat, z możliwością corocznego pobytu właścicielskiego przez 14 dni.

W ofercie kompleksu Life Czorsztyn Resort&SPA znajdzie się 128 pokoi i 26 domków dwupoziomowych, w których znajdzie się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka z sauną. Niewątpliwym atutem domków rekreacyjnych będzie własny ogródek lub przynależący do domku wydzielony taras. Zarówno pokoje, jak i domki urządzone zostaną w 4-gwiazdkowym standardzie.

Gości biznesowych ucieszy zapewne obecność przestronnej, nowoczesnej sali konferencyjnej na 300 osób. Umożliwi ona organizację szkoleń, kongresów, wystaw i konferencji w Life Czorsztyn Resort&SPA. Nowy obiekt może okazać się również doskonałym miejscem na organizację wyjazdu firmowego w górach.

Restauracja z tarasem widokowym dodatkowo umożliwi podziwianie panoramy Tart i delektowanie  się pysznym smakiem serwowanych dań.

Life Czorsztyn Resort&SPA zapowiada się bardzo ciekawie. W architekturze kompleksu twórcy projektu wykorzystali połączenie nowoczesnych rozwiązań z tradycjami Podhala.