Legia Training Center

Legia Training Center

W Grodzisku Mazowieckim pod Warszawą powstaje najnowocześniejszy kompleks treningowo-szkoleniowy w Polsce. Według projektu Legia Training Center w ramach nowo powstającego obiektu ma powstać czterogwiazdkowy hotel, bursa, sale konferencyjne, punkty gastronomiczne, strefy wypoczynku i gabinety medyczno-lekarskie.

Nowa inwestycja ma pomoc w rozwoju umiejętności piłkarskich zarówno doświadczonym zawodnikom pierwszej drużyny Legia Warszawa, jak i młodszym zawodnikom wchodzącym w świat wielkiej piłki. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, funkcjonalne przestrzenie i najlepsi specjaliści mają pomóc w ciągłym rozwijaniu umiejętności piłkarzy.


Sam projekt kompleksu powstał po wizytacji aż 80 tego typu obiektów w Europie. Zadbano o każdy szczegół, by Legia Training Center mógł dorównać obiektom treningowym np. Realu Madryt, Borussi Dortmund, FC Barcelona, Bayern Monachium, Chelse Londyn. 

Oprócz powierzchni bezpośrednio związanych ze sportem, czyli powierzchni treningowych, siłowni, gabinetów medycznych i lekarskich, szatni, w ramach kompleksu powstanie też bursa na 60 osób i hotel oferujący komfortowe pokoje w 4-gwiazdkowym standardzie. 

Organizatorów wydarzeń krajowych i międzynarodowych zainteresuje za pewne fakt, że w ramach Legia Training Center powstanie też centrum konferencyjne. Sale szkoleniowe i konferencyjne będą udostępniane nie tylko na sportowe wydarzenia. Odległość ok. 30 km od Warszawy czyni nowy obiekt w Grodzisku Mazowieckim bardzo interesującym dla potencjalnych organizatorów i przedsiębiorców.