ibis Styles Kraków Santorini

ibis Styles Kraków Santorini

Kolejna inwestycja Orbis w Polsce. Jak zapowiedziała jakiś czas temu międzynarodowa sieć: będzie rozwijać ona sieć AccorHotels w Polsce i w Europie Wschodniej we współpracy z lokalnymi partnerami. I tak się dzieje. Nowy hotel ibis Styles Kraków Santorini powstaje w północnej części stolicy Małopolski, na ulicy Bulwarowej, niedaleko Alei Róż. Motywem przewodnim będą róże i Tajemniczy Ogród. Brzmi ciekawie?

Nowy hotel ma zostać otwarty w IV kwartale 2019 roku i swoimi wnętrzami nawiązywać do motywu Tajemniczego Ogrodu i oczywiście róży, która ma być ukłonem projektantów w stronę znajdującej się w pobliżu jednej z głównych arterii miasta - Alei Róż. Miejsce to cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony turystów. W najbliższym czasie zostanie oddane rewitalizacji. 

W hotelu oprócz komfortowych pokoi znajdzie się również klimatyczna restauracja, w której z powodzeniem będzie można zorganizować firmowe spotkanie przy dobrym jedzeniu oraz bar, w którym odbywać się będą huczne zabawy przy dobrych trunkach - np. po skończonym szkoleniu lub konferencji. A organizacja spotkań biznesowych o oficjalnym charakterze możliwa będzie dzięki nowoczesnymi salom konferencyjnym, które właściciele hotelu wyposażą w profesjonalny sprzęt, który sprawi, że wydarzenie przeprowadzone zostanie na wysokim, międzynarodowym poziomie. 

Ibis Styles Kraków Santorini zlokalizowany jest w odległości 8 kilometrów od Dworca Kraków Główny i 21 kilometrów od lotniska w Balicach.