Ibis Styles Katowice Ariport

Ibis Styles Katowice Ariport

W trakcie procesu przebudowy i rozbudowy istniejącego hotelu DeSilva Inn Katowice Airport, grupa Accor we współpracy z Hotelami DeSilva przygotowuje się do otwarcia nowego obiektu - ibis Styles Katowice Airport w Pyrzowicach. Połączenie sił dwóch renomowanych marek hoteleirskich zapowiada stworzenie komfortowego i nowoczesnego miejsca dla podróżnych.

Zgodnie z zawartą umową, ibis Styles Katowice Airport będzie oferować 75 pokoi, zapewniając tym samym szeroki wachlarz zakwaterowania dla różnorodnych potrzeb gości. Lokalizacja tego obiektu jest szczególnie atrakcyjna, znajdując się w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach. To doskonała opcja zarówno dla podróżujących służbowo, jak i tych, którzy chcą skorzystać z udogodnień lotniska w pobliżu.

Planowane otwarcie obiektu w 2025 roku jest krokiem naprzód w kierunku zaspokojenia rosnących potrzeb podróżnych, zapewniając im wysoki standard zakwaterowania i obsługi. Ibisy Styles Katowice Airport w Pyrzowicach mają na celu zapewnić nie tylko wygodę, ale także unikalny styl i atmosferę, charakterystyczne dla marki ibis Styles.