Ibis Styles Bolesławiec

Ibis Styles Bolesławiec

Motywem przewodnim nowo powstającego hotelu marki ibis Styles będzie ceramika. Dlaczego? Hotel ibis Styles Bolesławiec  powstaje w sąsiedztwie znanej na całą Polskę i nie tylko Manufaktury Bolesławiec.

Naczynia z ceramiki będą dominującym elementem wystroju nowego dolnośląskiego hotelu. We wnętrzach dominować będzie kobaltowy kolor. Oryginalny i nietuzinkowy wystrój przyciągnie do Bolesławca zarówno turystów, jak i gości podróżujących w celach służbowych. Za projekt hotelu odpowiedzialni są zdolni architekci z pracowni Tremend.


Nowy hotel w Bolesławcu przyciągnie do tego miasta również przedsiębiorców i organizatorów spotkań MICE na Dolnym Śląsku, bowiem hotel marki ibis Styles zaoferuje nowoczesne centrum konferencyjne z profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi i szkoleniowymi. W murach hotelu Ibis Styles Bolesławiec odnajdziemy także przestrzeń idealną na firmowe lunche czy uroczyste kolacje - Restauracja Winestone to gwarancja najwyższej jakości i najlepszego smaku.


ibis Styles Bolesławiec otwarty zostanie w 2020 roku. Nie możemy się doczekać ciekawie zaaranżowanych wnętrz i dominującego motywu bolesławskiej ceramiki.