Hotel Ibis Budget Gdańsk

Hotel Ibis Budget Gdańsk

76 pokoi, apartamenty rodzinne oraz bliski dostęp do morza to atuty Ibis Budget. W Gdańsku powstaje pierwszy hotel tego typu w odpowiedzi na zapotrzebowanie turystyczne miasta.

Gdańsk jest nie tylko miastem turystycznym, ale też kulturowym i biznesowym. Dlatego w odpowiedzi na duże zainteresowanie noclegowe w północnej części miasta powstaje Hotel Ibis Budget Gdańsk. Hotel ma być zlokalizowany w rekreacyjnej części miasta przy ulicy Kaplicznej w niedużej odległości od Mercure Gdańsk Posejdon. Będzie to świetne rozwiązanie dla gościu poszukujących w Trójmieście noclegu typu budget.

W planach znajduje się 76 pokoi i apartamenty rodzinne, które mają zostać oddane do użytku gości. Nowoczesne pokoje będą miały dostęp do klimatyzacji i Wi-Fi, a goście częstowani będą śniadaniami w postaci bufetu. Szczególnym atutem dla gości przybyłych w celach rekreacyjnych będzie niewielka odległość od morza - Hotelu Ibis Budget będzie oddalony od plaży 100 metrów. Wokół Hotelu zostaną zasadzone drzewa i krzewy upiększające teren zielony. Hotel Ibis Budget  należy do grupy hotelowej Orbis i znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy AccorHotels.